İçeriğe Yönlendir

Boyaya Verilen Kasten Zarar

Kadir Kasap

Recommended Posts

Furkan Avcı

Bunu yapanı yaparken görseniz öldürebilir, hayatınızı yakabilirsiniz.

O yüzden olayın üstünden zaman geçmesi iyi oluyor. En azından şimdi sadece hastanelik edersiniz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Sutay

Gecmis olsun. Park yeri ile alakali bir durum olabilir. Araca yakin bir apartmandan cikiyor ve o civarda sizin araciniz var. Bir cok aracin icinden neden sizinki diye dusunduruyor.

Benim aracinda silecegini yamulltmus birisi. O anda bilseydim ki alt tarafi 8 tl birsey ciddi bir kavga ederdim. Sizin durumunuzda bir arkadasin dedigi gibi Allah korusun oldurmeye kadar hirsinizi alamazsiniz.

Sukunetle bekleyip izleyin takip edin oralardan birisi oldugunu goreceksiniz de birsey yapilabilirmi o saatten sonra bilemiyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serdar Karagonlu

Gecmiş olsun söylenecek çok sey var tohumundan topragına ama mesaiden geldim sabahı bulur Allah daha beterinden korusun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Kardeşim geçmiş olsun ....Allah beterinden Saklasın....Aziz mübarek gün ya sabıır diyelim.[emoji40]

tarihinde Erol Eser tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Kadir Kasap

Kardeşim geçmiş olsun ....Allah beterinden Saklasın....Aziz mübarek gün ya sabıır diyelim.[emoji40]

Sağolasın Erol abi,

Her şeye sabrım var abi ama arabamdan ne ister insan ya aklıma geldikçe çıldırıyorum. Şerefsizin görüntülerini net bir şekilde ele geçirdim daha önce format sorunu yaşamıştık youtubeye yüklüyorum şimdi.

Yorum bağlantısı

Sağolasın Erol abi,

Her şeye sabrım var abi ama arabamdan ne ister insan ya aklıma geldikçe çıldırıyorum. Şerefsizin görüntülerini net bir şekilde ele geçirdim daha önce format sorunu yaşamıştık youtubeye yüklüyorum şimdi.

Orrrrrrr

Yorum bağlantısı
Kadir Kasap

Solver.

Hidrolik işi değil bu.

Iyice zoom yapsanız çıkar mıki görüntü?

Hakan Bey,

Yüzü görmek pek mümkün değil görüntüleri de koyacağım birazdan

Yorum bağlantısı
Kadir Kasap

Arkadaşlar,

zanlı burda ama kahretsin ki tespit edilecek kadar net değil

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Sokaktan geçen biri bu ya bayağı? Hatta sol taraftaki arabalara da zarar vermiş olabilir?

Yorum bağlantısı

Adamdaki rahatlığa bak elini kolunu sallayarak rasgele döküp devam ediyor. Beter olsun, bi yerlerden çıksın dilerim ondan da. Tekrar geçmiş olsun.. :(

Yorum bağlantısı
Fatih Öztürk27

Ne hale geldi şehirlerimiz. Komşunun ağılından diş karıştırmak için çöp almayan insanlardan bu hale...Başka kameralara da yakalanmıştır muhtemelen. Belki kimlik tespiti yapılabilecek görüntüye ulaşılabilir. Ah bir şu koca koca binalara , bir dünya para verdiğimiz evlere kapalı otoparklar da yapsalar.

Çok geçmiş olsun.

Yorum bağlantısı
Celalettin Süğürtin

Öncelikle geçmiş olsun. Sizden önce arabasını oraya park etmeye alışmış birisi sizin gelişinizle bu imtiyazını kaybetmiştir. Arabasını pencereden kolaylıkla görebilmeyi istediğinden o yer onun için savunulacak, hatta yeniden almak için savaşılacak bir yerdir. O sigara içen kişi muhtemelen gözcü ve azmettirici olabilir.

Yorum bağlantısı
Ünal Doğar

Geçmiş olsun,Olay saati belli.

Zanlının geldiği ve gittiği yöndeki kameralara bakılmalı.Birde uşakta bu ürünleri satan yer 3-5 tanedir.Muhtemelen olay günü alınmıştır.Büyük ihtimal tanıdığınız birisidir.Umarım yapanı bulursunuz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kadir Kasap

Başka apartmanlarda kamera kayıtları olabilir...

Necati Bey

Ne yazık ki o muhitte tek kamerası olan bina bizim ki

Öncelikle geçmiş olsun. Sizden önce arabasını oraya park etmeye alışmış birisi sizin gelişinizle bu imtiyazını kaybetmiştir. Arabasını pencereden kolaylıkla görebilmeyi istediğinden o yer onun için savunulacak, hatta yeniden almak için savaşılacak bir yerdir. O sigara içen kişi muhtemelen gözcü ve azmettirici olabilir.

Celalettin bey

Park sorunu yaşanmayan bir  bölge

Geçmiş olsun,Olay saati belli.

Zanlının geldiği ve gittiği yöndeki kameralara bakılmalı.Birde uşakta bu ürünleri satan yer 3-5 tanedir.Muhtemelen olay günü alınmıştır.Büyük ihtimal tanıdığınız birisidir.Umarım yapanı bulursunuz.

Ünal Bey,

Bir çok yer var bunu satan ne yazik ki onuda araştırmamız mümkün değil.

Aslında bunu polisin yapması gerek ama ben polis gibi çalışıp ip ucu topluyorum.

Yorum bağlantısı
Fatih Avcı

Çok geçmiş olsun kardesim üzücü bir durum ama moralini yuksek tut sevindirme o kişiyi emin ol gergin gördüğün birisidir o kendini belli eder zamani gelince.

Yorum bağlantısı
Murat Atagenç

Şüphelendiğiniz insanlara karşı bu olay hakkında çok rahat davranın. Yapan kişi içlerinden biriyse belli eder.

Geçmiş olsun, Allah beterinden saklasın...

Yorum bağlantısı
Muharrem Ersin Başaran

Geçmiş olsun. Bunun adına ........... denir.  kısmındaki boşlukları foruma uymayacağı için içimden doldurdum.Belada okudum.
Yazık günah.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...