İçeriğe Yönlendir

205/55/16 Lastik Tavsiyesi

Emre Okur

Recommended Posts

Osman Ünal

ben 205 55 R16 Goodyear efficientgrip kullanıyorum yeni tarihli olmasına rağmen 2 senede taş gibi oldu.yağmurlu havada hiç güven vermiyor.Bence michelinden şaşmayın seneler geçse de kauçuk oranı fazla olduğundan diğer lastiklere göre daha yumuşak kalıyor

Bende de 215 55 16 var 2.5 senelik 16.000 de, acaip sertleşti müthiş ses yapmaya başladı.

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Bende de 215 55 16 var 2.5 senelik 16.000 de, acaip sertleşti müthiş ses yapmaya başladı.

+1

Bende 17 janta geçmeden önce 16 jantlarda 205/55 R16 15.000 km de good year efficient grip takılıydı, kuruda yine iyiydide ıslakta berbat ötesiydi.

Yeni çıkan performance serisi için bir yorumum yok.

Yorum bağlantısı
Tamer Terzi

aynı ebadlarda (205 55 16)bende bugün yarin alacagım

daha once yokohama c drive 2 kullnadim. yine aynisindan alacagım.

tavsiye edilecek bir lastik

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Kuru

Petlas üretimi milestone kullanıyorum. Daha önce başka ebandını kullandım cok memnunum. Fiyatı da mükemmel.

Yorum bağlantısı
Emre Okur

anladığım kadarıyla 205/55/16 ebatlarında pek bulunmayan bir özellik jant koruması. michelin,conti,pirelli,bridgestone da yok gibi. ince yanaklara koyuyorlar. onlarınki jant da bizimki patlıcan mı :)

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

anladığım kadarıyla 205/55/16 ebatlarında pek bulunmayan bir özellik jant koruması. michelin,conti,pirelli,bridgestone da yok gibi. ince yanaklara koyuyorlar. onlarınki jant da bizimki patlıcan mı :)

55 profil ve üzerinde neden olmayacağı ile ilgili bir yazı:

http://www.oponeo.com.tr/haberler/lastik-jant-koruyucu

Yorum bağlantısı
Emre Okur

olay özellikle jant kapağına uyumlu olmasıymış demek.

peki efficent grip performance ın bu ebatlarında var mı jant koruması?öneren arkadaşlar bu ebatı mı kullanıyorsunuz?

Yorum bağlantısı

Bi foto at abi merak ettim :)

;) Kendisi çekip gönderdi. Açıyı tam yakalayamamış ama yinede belli oluyor. O aldığında sadece yönlü lastiklerde varmış dedi.

bfbDm2a.jpg?1

GkWrgjh.jpg?1

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...