İçeriğe Yönlendir

Tt Net Faturalariniza Dikkat Edin ...

Hasan Hüseyin Şen

Recommended Posts

Hasan Hüseyin Şen

Bir süre önce faturama bilgim dışında tivibu üyeliği ücreti eklenmiş ve ben bunu otomatik ödeme ile bir süre ödemişim ,şu an da ise durumun farkına varmam ve şikayetimle birlikte ttnet hatalarını kabul etmiş olmalarına rağmen 1 aydır durum düzeltilmedi ve hatalarını telafi etmediler umursamazlıklarıda cabası LÜTFEN ÖDEDİĞİNİZ FATURALARA DİKKAT EDİN ....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Recep Güney

bende aylık 49 sabit ödüyorum geçen sene kendileri arayıp teklif ettiler ondan önce 63 idi sınırsız

Yorum bağlantısı
Sinan Kozan

kesinlikle haklısınız.kendiliğinden ücretsiz olarak tivibu ekliyorlar sabit pakete 3 ay sonrada tivibu nun parasını kesiyorlar.dikkat etmesek veya otomatik ödemede olsa ki benim 4-5 ay böyle oldu boş yere para vereceğiz.

Yorum bağlantısı
Emre Usta

Tekel oldugu icin ttnet, olmayan alt yapisina daha cok para ister memleketimde.bankalarin diger versiyonu

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Bir süre önce faturama bilgim dışında tivibu üyeliği ücreti eklenmiş ve ben bunu otomatik ödeme ile bir süre ödemişim ,şu an da ise durumun farkına varmam ve şikayetimle birlikte ttnet hatalarını kabul etmiş olmalarına rağmen 1 aydır durum düzeltilmedi ve hatalarını telafi etmediler umursamazlıklarıda cabası LÜTFEN ÖDEDİĞİNİZ FATURALARA DİKKAT EDİN ....

Evet maalesef durum şöyle oluyor..Öncelikle bize 3 ay ücretsiz tivibu hizmeti veriyorlar daha sonrasında iptali gerçekleşmeden en düşük paketten devam ettiriyorlar.. Biz ne zaman farkına varırsak o zaman iptalini yaptırıyoruz. 1-2 ay ne alırlarsa kar sayıyorlar..bu yüzden ben ne olursa olsun ''bedava'' , '' deneme'' gibi başlıklarla sunulan hizmetleri geri çeviriyorum.Sonra başımıza dert oluyorlar.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...