İçeriğe Yönlendir

2010 Mondeo Jant Tercihi

Taner Ayık

Recommended Posts

Sezgin Yılmaz

Ben sürmeye kıyamam :-) maaşallah çok güzel olmuş bu lastiklerle kullanmak baya dikkat istiyordur :-)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Taner Ayık

Güzel olmuş abartmadan yapmışsınız.

Ön tamponu çıkmamı aldınız?

Tesekkur ederim.hayir sifir aldim.

Ben sürmeye kıyamam :-) maaşallah çok güzel olmuş bu lastiklerle kullanmak baya dikkat istiyordur :-)

Sagol sezgin.korkulacak kadar degil lastikler.
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Makinayı canlı gördüm. Ve hatta kimin la bu zalım diye birilerine sordum. Sonrasında sahibi çıktı ortaya. Araçlarda geniş çaplı jantları sevmem ama bu pek fena olmuş. Bittim vallahi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Taner Ayık

Makinayı canlı gördüm. Ve hatta kimin la bu zalım diye birilerine sordum. Sonrasında sahibi çıktı ortaya. Araçlarda geniş çaplı jantları sevmem ama bu pek fena olmuş. Bittim vallahi

Sagol abi.sizlerden boyle ovguler duymak dogru yolda oldugumuza daha cok inandiriyor bizi.tekrar tesekkur ederim iltifatlarin icin.
Yorum bağlantısı
Taner Ayık

muhteşem olmuş :nazar: :nazar: :nazar:

Tesejkur ederim

Süper olmuş eline sağlık ;)

Tesejkur ederim
Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Mehmet Aydın 06

Maşallah Allah nazarlardan saklasın güzel süper olmuş   41 kere :bravo:    :nazar:  kullanımı zor jantlarla hele bu yollarda Allah kolaylık versin. renk süper  bende istedim ama yine kader işte koyu renk  :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Taner Ayık

Bugün keçiörene giderken bu araç epey önümde gitti. Çuflaya çuflaya gazladığı için ancak arkasından takip edebildim. Yan yana gelemedim. Foto da çekemedim. Araç yakıyor maaşallah. Arka stoplar da keşke makyajlı ile değişebilseydi. Onun haricinde araç 10 numara 5 yıldız maaşallah. ​

Tsk ederim sefa.arka stoplar maalesef olmuyor denedim ama bagaj kismi farkli uyduramadik.
Yorum bağlantısı
Taner Ayık

Maşallah Allah nazarlardan saklasın güzel süper olmuş 41 kere :bravo::nazar: kullanımı zor jantlarla hele bu yollarda Allah kolaylık versin. renk süper bende istedim ama yine kader işte koyu renk :)

Tesekkur ederim.evet jantlarla bayagi dikkat istiyor.renk olayi mukemmel.10 yikatmasan yine tertemiz.
Yorum bağlantısı
Ayhan Sırtıkara

Çok güzel olmuş güle güle kullanın, bu kasaya XR5 Sport Body kiti de çok yakıştırıyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Aydın 06

Taner abi soyledigim bu ama diger fotolari bulamadim fotoyuda kapyalayamadim ama fotosunu cektimd1b8bd620a73fa96c31884a8fc511781.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Aydın 06

de3852827a91cdfb8822659f8aeb10cd.jpgaa7b715b599a6acee488c70f8c695fac.jpg

Taner abi fotoları ayitladim ve buldum bunlar bendekiler

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Bilal Tanış

Abi siz napıyosunuz ya yazıktır bize, resimlerden geri çıkamadım resmen büyüledi beni, laf bir yana kazasız belasız kullanmanız dileğiyle, Araç şahane

Yorum bağlantısı
Taner Ayık

Abi siz napıyosunuz ya yazıktır bize, resimlerden geri çıkamadım resmen büyüledi beni, laf bir yana kazasız belasız kullanmanız dileğiyle, Araç şahane

Tesekkur ederim bilal.allah daha iyilerini hepimize nasip etsin.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Bilal Tanış

Tesekkur ederim bilal.allah daha iyilerini hepimize nasip etsin.

Amin abi inşallah
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Abi düfüzör olarak birşey yaptın mı, şuan tek eksiği olarak onu görüyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Berkay Ekinci

Çok güzel gözüküyor ama 35 yanak ile konfor ne durumda acaba?

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...