İçeriğe Yönlendir

W202 C200 Kompresör Ve Lpg

Mustafa Tüfekçi

Recommended Posts

Mustafa Tüfekçi

kit güzel gibi de takılan şamandıra tırt.  daha tam dolmasada erkenden tırlamaya başlıyor ve gazı kesemiyor. tomoseto mu ne bi  şamandıra ve atiker tank var.  prinisin kendi şamandırası yok muydu ki :)

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

kit güzel gibi de takılan şamandıra tırt.  daha tam dolmasada erkenden tırlamaya başlıyor ve gazı kesemiyor. tomoseto mu ne bi  şamandıra ve atiker tank var.  prinisin kendi şamandırası yok muydu ki :)

mustafa hic bi zaman gormedim tank in baska marka takildigini hel atiker takiliyor veya yerli bi urun takiliyor
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

tankın markası değildee şamandıranın markasına biraz takıldım. ha bide şamandıra yakıtı kesemiyor gibi. önce tırlamaya başlıyor sonra sesi kesiliyor ama yakıt durmuyor ufak ufak ilerliyor. normalde tık diyip dururdu benim eski şamandıralar

tomoseto takıyorlarmış prinsle :)

galiba bizim pompacının basıncı fazla :p

Yorum bağlantısı
Ünal Doğar

Tomasetto özellikle şamandra alanında 1 numaradır, kuşkunuz olmasın.

Yorum bağlantısı
Fatih Öztürk27

Tomasettonun iyi kitleri vardı ama kayboldu sanki. Galiba sıralı sistem işine girmedi.

Yorum bağlantısı
Ünal Doğar

Tomasetto daha önce tamamen ithaldi.Daha sonra İlsay lpg ürün dist. aldı.Şu anda regülatör, şamandıra,ithal geliyor.Enjektörler, ecu ve kablo demeti kendi ürünleri.Melez kitte diyebiliriz.Yazılımda ufak problemleri vardı çözüp çözmediklerini bilmiyorum.Tomaseto özellikle regülatör ve şamandırasıyla kendini kanıtlamış bir firmadır.Diğer lpg kitleri de prinste oluğu gibi bu iki ürünü kitlerinde kullanır. 

Yorum bağlantısı
Mahmut Şahin

o araba için hiç sağı solu cırmalamaya gerek yok. prins vsi2 kiti alıp montajı düzgün olan bir yerde bağlatacaksın hemşerim. prins olmasın ben illede aykırı bir iş yapmak isterim diyorsan; aykırı olsun ama bari başın ağrımasın. bulabilirsen kit mtm taktırılabilir. ama bunlara harcanacak vakit yerine montajı düzgün bir prins bayisi bulmakla meşgul olunursa en hayırlı sonuç yakalanacaktır inşallah. velhasıl; prins olmayacaksa o motora sahip bir mersedese lpg bağlatıpta mındar etmenin lüzümu yok. kompresör olmayaydı isterse karbüratörlü arabanın lpg kitini bağlataydın. ama komp. ise prins, prins, prins. usta bulalım lütfen.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

prinsi taktım abi sıkıntı yok :D

şamandıra ötüyor ve yakıtı kesmiyor gibi sadece şuan :p

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...