İçeriğe Yönlendir

Ön Konsol Koruma Örtüsü

Enes Ayan
Çözüme git Serdar Güngör tarafından,

Recommended Posts

Enes Ayan

Merhabalar aracım çok güneşte kalıyor her ne kadar ön camı kapatsam da içim pek rahat etmiyor şöyle bir ürün gördüm bir yerde bundan kullanan var mı acaba nette arattım pek bir şey çıkmadı nereden temin ederim böyle bir şeyi.

W5wrnIU.jpg

Yorum bağlantısı
Turgut Ünal

Eski transit minibüslerde gördüm onu.Focusa yakışmaz bence...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Enes Ayan
(düzenlendi)

Böyle siyah plastikten olsa yapışan cinsten böyle silkon gibi bir yapısı olsa focusa özel kesim falan güzel olurdu. Örtüden tam kastım bu değil aslında daha profesyonel bir şey :)

tarihinde Enes Ayan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Bekir Mızrak

Hiç yakışmayacaktır ama illa yaptıracağım diyorsan halı ve haliflex satışı yapanlar oraya göre keser kenarına da overlok dikiş çeker tam oraya göre yaparlar.

Yorum bağlantısı
Serdar Samancıoğlu
(düzenlendi)

hocam o banyo paspası eniştem de arka koltuğa aldıydı bebek için :D

ayrıca o direksiyon kılıfı da hiç olmamış  :nea:

tarihinde serdar samancıoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

hocam o banyo paspası eniştem de arka koltuğa aldıydı bebek için :D

ayrıca o direksiyon kılıfı da hiç olmamış  :nea:

Fotoğraf sanırım alıntı..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Eğer aracınız sürekli direkt güneş ışınlarına mağruz kalıyorsa, aracı kullanmadığınız zamanlarda, cam güneşliği ile birlikte konsola beyaz çarşaf serebilirsiniz. Kullanacağınız zaman katlayıp bagaja koyarsınız..

Yorum bağlantısı
Fatih Öztürk27

Cam önüne bir güneşlik koyalım örtü işini unutalım. Focusun göğsüne güneşten bir şey olmaz. Çatlamış focus göğsü görmedim hiç. Yinede içim rahat etsin derseniz Kerem Beyin dediği gibi beyaz bir örtü kullanılabiir. Ayrıca camların çok az açık bırakılması da içerideki sıcaklığı azaltacaktır.

Yorum bağlantısı
Enes Ayan

Evet resim alıntı nette gezerken buldum başka bir araca ait aslında istediğim tam olarak böyle bir şey değil daha profesyonel bir şey böyle konsolla aynı renkte kaymasını önlemek için silkon tarzı ince plastik bir koruma örtüsü öyle bir şeyde yok sanırsam ama olsa güzel olurdu :)

Yorum bağlantısı

Evet resim alıntı nette gezerken buldum başka bir araca ait aslında istediğim tam olarak böyle bir şey değil daha profesyonel bir şey böyle konsolla aynı renkte kaymasını önlemek için silkon tarzı ince plastik bir koruma örtüsü öyle bir şeyde yok sanırsam ama olsa güzel olurdu :)

Öyle bir şey var. Kaydırmazlar var. Deterjancı yada milyoncu gibi yerlerden metre ile aracınızın konsoluna göre alabilir, çıkartacağınız kalıba göre keser ve tam konsola uygun şekilde komple koyabilirsiniz. Ama güzel durmaz. Kullanışlı değildir.

Yorum bağlantısı
Fatih Öztürk27

Üzerine konulan malzemeler kaymasın diye kullanılan plastik benzeri malzeme var. Ondan alınıp kesilebilir. Bu işin profesyoneli kaplatmak olur. bence uğraşmayın. Ford sizi üzmez.

Yorum bağlantısı
Enes Ayan

Öyle bir şey var. Kaydırmazlar var. Deterjancı yada milyoncu gibi yerlerden metre ile aracınızın konsoluna göre alabilir, çıkartacağınız kalıba göre keser ve tam konsola uygun şekilde komple koyabilirsiniz. Ama güzel durmaz. Kullanışlı değildir.

Yok dediğiniz gibi öyle pek iyi olmaz neyse en iyisi vazgeçmek sağolun :)

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Üzerine konulan malzemeler kaymasın diye kullanılan plastik benzeri malzeme var. Ondan alınıp kesilebilir. Bu işin profesyoneli kaplatmak olur. bence uğraşmayın. Ford sizi üzmez.

Bahsedilen malzeme güneş ışınlarını kesecek yapıda değil.Fayda dan çok zararı bile olabilir :)

Yorum bağlantısı
  • Çözüm
Serdar Güngör

Bauhaus'tan aldığım oto güneş gözlüğü kesinlikle tavsiye ediyorum,öyle diğer güneşlikler gibi öpücükle felan uğraşmıyorsun :)

q93y7B.jpg

M9XRqk.jpg

Q1Jybv.jpg

Yorum bağlantısı
Serdar Güngör

Şoför tarafı açık gibi görünüyor ama ben kapıyı açınça rüzgardan öyle olmuş normalde sağ taraf gibi duruyor .

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...