İçeriğe Yönlendir

Aracım Mecburiyetten Zarara Gitti Gorusleriniz

Melik Ay

Recommended Posts

Melik Ay

arkadaslar arabam 97 glx mondeoydu

orjinal boyasi 177 bin km'deydi

degiseni olmayan piyasadaki 13-16 bin tlye satilan arabalara gore oldukta temizdi...

satarken icim yandi inanin.

satma nedenim bir ortakla beraber bir is yeri kiraladik oraya tadilat yaptirdik

tadilat masrafi isyeri kirasi derken isin icinden cikamadik..

bizde araci isyeri sahibine kira dusmesi karsiligi

10 bin tlye verdin... sizce ucuzami gitti bu konudu gorusleriniz nedir..

not: mobilden yaziyorum yazim hatalari icin ozur dilerim.

Yorum bağlantısı

Ev ve iş kurarken satılan araçların arkasından üzülmemek lazım. Güzel bir amaç uğruna satılıyorlar. Şu an için zarar gibi gözüken 3-4.000tl iş kurmanız için kaynak yarattıysa ticarette 3-4.000tl günü gelir 10 günde kazanılır. Aracınız da bu işin sermayesi olmuş. Hayırlısı olsun.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Oktay Demirağ

Hayırlı olsun, duruma bu gözle bakmamanız gerekiyor bence. Sonuçta o aracınız, derdinize derman olmuş. Böyle güzel bir aracınız olmasaydı daha da ucuza gidebilirdi. Hayırlı olsun tekrar, Allah daha iyilerini nasip eder inşallah. Ben de geçen sene farklı bir şekilde 9.000 tl'e vermiştim 97 glx'i, üstelik ayda 1000 taksitle...

Yorum bağlantısı
Sinan Kozan
(düzenlendi)

hayırlı olsun.Allah inş daha iyilerini nasip eder.

keske haberim olsaydı ben alırdım yana döne mondeo bakıyorum  :(

tarihinde Sinan Kozan tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Melik Ay

cevaplariniz icin tesekkurler hepiniz haklisiniz..

sinan bey arabayi isyeri sahibimize verdik..

oda arabayi satmak istiyor kendisi; ben mondeodan falan anlamam diyor ben boyle arabalara binmem diyor..

oda isimizi gorsun diye bize iyilik edip aldi.

yani mondeo halen satilik ama yeni sahibi tarafindan.

siz hangi ildesiniz sizi gorusturum

Yorum bağlantısı

Satılığa çıkartsanız da o fiyatlara gidebilirdi,ama uzun vadede :( mondeoların değeri bilinmiyor malesef bu piyasada.sıkmayın canınızı bence,umarım hayırlısı olur işleriniz için

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Hayırlı olsun... Gidenin arkasından konuşmak fayda etmez.. :)

Daha iyilerini kazanırsınız inşallah.. 

Yorum bağlantısı
Melik Ay

Mehmet bey haklısınız teşekkürler.

Evren kardeşim aynen öyle, zaten en çokta kuş parasına gittiğine üzülüyorum bu arabaların neden değeri yok!!  :angry:

Bahadır bey doğru söylüyorsun öyle

Naim bey teşekkürler

Sinan bey: Aracı ben kira karşılığı 10 bin tlye verdim, benden çıktı

alan işyeri sahibimiz bu işten kar yapmak istiyor yani bilmiyorum ama 11'e falan verir bir baktınız bizden aldığı fiyatada verir

alan kişi mondeo hakkında hiç bilgisi yok, kendisi; ben bu arabaya binmem hemen satarım diyor

eğer ilgilenirseniz biz yarın notere gidip alışverişi yapacağız, aracın son sahibi olarak tüm bilgileri ben biliyorum size aracı olurum

dilerseniz yarın sahibinden'de bir ilan açıp size gösterebilirim.

Yorum bağlantısı
Fikret Özsoy

Allah dert keder için mal sattırmasın. Siz de hayırlı bir iş için satmışsınız üzülmeyin. Şu mübarek günlerde inşallah işiniz rast gider.

Yorum bağlantısı
Hikmet Demirtaş

Hayırlısı olsun, arabanız dosta gidecek bir özellikte ise, mondeo isteyen Sinan arkadaşımıza aynım paraya ayarlayın gitsin..  ev sahibi de rahat etsin ne yapacağım diye düşünmesin...  ;)

Yorum bağlantısı
Melik Ay

herkese tesekkurler..

Hikmet bey araba dosta gidecen bir araba

soyle soyleyeyim arabanin motoru, yururu, sanzimani 10 numaradir kolay kolay ariza yapmaz..fakat araba zamaninda benden once biraz hor kullanilmis arabada gunes yaniklari var komple boya ister..

elektrik aksaminda ufak tefek haledilir sorunlar var.

arabaya yeni bir merkezi kilit takilmasi lazim ki uzerindeki orjinal merkezi kilit biraz kafayi yemis..

arabanin gosterge cercevesinin zamaninda oynama sebeblerinden dolayi vide yuvalari kirik

yani cerceve cekildiginde direk disari cikiyor..

eger alinirsa detayli anlatilir..

Yorum bağlantısı
Fatih Öztürk27

Satılmış araç. Hesabı can sıkar. Boşverin ve işinize yoğunlaşın. Hayırlısı olsun.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...