İçeriğe Yönlendir

Üniversite Tercihleri Açıklandı

Guest Mert Boran

Recommended Posts

Mehmet Kaya

Kim veriyor ki? :p Lazım mı diye sorduk, artık ne düşündüysen. :crazy:

Kim ne düşündüyse :) ortada herşey. :D
Yorum bağlantısı
Metehan Özçelik

Patron gel yetiştiriyim seni, çekirdekten :)

Çekirdekten yetişmek her zaman önemli abi :D
Yorum bağlantısı
Cengiz Koşak

Antalya Akdeniz Universtesi Halkla İliskiler Ve Tanitim ( organizasyon ) Kazandim :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İlyas Bat

Oooooo aynı alandayız. Paslaşalım. Elinde güvenlik dökümanları var mı?

Sunucu güvenliği ile ilgili hiç döküman yok, çalıştığım firmaya güveniyorum. Php ile ilgili de kendi tedbirlerim oluyor her projeye göre. Övünmek gibi olmasın daha hiçbir scriptim açık vermedi :)

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Demir

Iğdır Bilgisayar Programcılığı'na yerleşmişim. :)

Hocam daha önce Şehir kısmı farklı mıydı nasıl görmemişim ben seni :) 

Yorum bağlantısı
İlyas Bat

Hocam daha önce Şehir kısmı farklı mıydı nasıl görmemişim ben seni :)

Evet Gölcük'te askerdeydim geçen ay bitti askerlik. Gerçi daha gidemedik memlekete ama kürkçü dükkanı orası bizim için. :)

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Demir

Evet Gölcük'te askerdeydim geçen ay bitti askerlik. Gerçi daha gidemedik memlekete ama kürkçü dükkanı orası bizim için. :)

Bekleriz hocam, geldiğinde haberim muhakkak olsun. Arabada sticker yoktur şimdi :fiuw:  Fazla üyemiz yok ama ufaktan toplanırız...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kubilay Evis

Üniversite candır. 2 yada 4 seneden fazla okumaya bakın. Bitirince pişman olmayın.  ;)  :D

Abi niye öyle dedin ya ben yüksek lisansı kendimi alt sınır olarak belirlemiştim ama  :rolleyes:

Yorum bağlantısı

Abi niye öyle dedin ya ben yüksek lisansı kendimi alt sınır olarak belirlemiştim ama  :rolleyes:

Anladın sen. ;) Her üniversite bitiren kişi, üzerinden birkaç ay geçtikten sonra "ya keşke bi 2 sene daha uzatsaymışım" der. Ekmek elden su gölden, sürekli yatış, arkadaş ortamı, muhabbet sohbet, özgürlük hat safhada, cool olmak, ortamlara akmak vs.. Gerçi ben turizm okudum, bunlar x5 fazla yaşadım..  :biggrin:

Yorum bağlantısı
Ümit Mavigöz

Erzurum  Atatürk Üniversitesi işçi sağlıgı ve güvenliği (açık öğretim) kazandım 

Yorum bağlantısı
Kubilay Evis

Anladın sen. ;) Her üniversite bitiren kişi, üzerinden birkaç ay geçtikten sonra "ya keşke bi 2 sene daha uzatsaymışım" der. Ekmek elden su gölden, sürekli yatış, arkadaş ortamı, muhabbet sohbet, özgürlük hat safhada, cool olmak, ortamlara akmak vs.. Gerçi ben turizm okudum, bunlar x5 fazla yaşadım..  :biggrin:

Ben Arel'den mezun oldum abi. Baktım istediğim ortam yok kendimi iş kovalamaya adadım. İş kovaladıkça ortam bana geldi :D O yüzden sıkıntı yok  :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...