İçeriğe Yönlendir

Nallihanda Tanidik Araniyor

Taner Ayık

Recommended Posts

Taner Ayık

Arkadaslar mondeoma plaka almak icin nallihana gidecegim.fakat saglam bir tanidiga ihtiyacim var bana yardimci olabilecek.plakayi alabilmem icin onun adina satis yapip ertesi gun tekrar satisimi alacagim.tanidik varsa yardimci olursaniz memnun olurum.

Yorum bağlantısı
Taner Ayık

Daha önce 2 akrabamız oradaydı, 2 Arabaları var ikiside 06 NAZ Acaba naz plaka almak içinmi böle yapıcaksınız.

Dogrudur.diger focusumun plakasi NAZ53.

Su anda da NAZ52 bos gorunuyor.onuda mondeoma alacagim bir aksilik cikmazsa eger.

Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı

Taner abi bir tanıdığım var da hatta geçen laflarken bende Nallıhanlıyım demişti ve şaşırmıştım ama haturlayamıyorum ama hatırlarsam arayacağım seni mutlaka...

Yorum bağlantısı
Taner Ayık

Taner abi bir tanıdığım var da hatta geçen laflarken bende Nallıhanlıyım demişti ve şaşırmıştım ama haturlayamıyorum ama hatırlarsam arayacağım seni mutlaka...

Omer yarin gidecem.eger hatirlarsan memnun olurum.
Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı

Abi haber ederim inan zorluyorum kendimi aklıma gelmedi hala...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Önce emniyete git ve o plaka gerçekten boş mu öğren Taner.. 

Trafikten çekilmiş bir araçta ise boş görünür ama veremezler.. 

Yorum bağlantısı
Taner Ayık

Önce emniyete git ve o plaka gerçekten boş mu öğren Taner..

Trafikten çekilmiş bir araçta ise boş görünür ama veremezler..

Abi bende oyle yapacam.27 52 ve 83 bosda.27 buyuk ihtimal hurda da cunku 7 aydir bos.dedigin gibi yapacam ama eger hurda da falan degilse tanidik birinin olmasi gerekiyor ki hemen satis yapip alayim.onun icin tanidik bir arkadas ariyorum.

Abi haber ederim inan zorluyorum kendimi aklıma gelmedi hala...

Turkun akli nerede gelirse oraya yonlendireyim seni.bide oyle dusun.kesin gelir o zaman aklina.
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı

Abi bende oyle yapacam.27 52 ve 83 bosda.27 buyuk ihtimal hurda da cunku 7 aydir bos.dedigin gibi yapacam ama eger hurda da falan degilse tanidik birinin olmasi gerekiyor ki hemen satis yapip alayim.onun icin tanidik bir arkadas ariyorum.

Turkun akli nerede gelirse oraya yonlendireyim seni.bide oyle dusun.kesin gelir o zaman aklina.

:D :D :D :D :D :D :D

Yorum bağlantısı
Taner Ayık

İşlem tamam mı abi ?

Nallihan bayram donusu.mondeonun satisi hallettim.dun tolgahanin arkadasina verdim satisi simdi gidecem etimesgut plaka yapacam.ogleden sonrada insallah tekrar ankara 06TNR55 olacak.bi aksilik olmazsa eger.
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...