İçeriğe Yönlendir

10 Bin Liralık Modifiye

Melik Ay

Recommended Posts

Melik Ay

Merhabalar kendim pc'de uğraşarak 1 kaç saatte çıkardığım bu 10 bin liralık modifiyeyi size sunuyorum

umarım beğenirsiniz :) :)

8m238W.jpg

OJ95EA.jpg

9vq3G8.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

10.000 tl lik bir modifiye nerede? Anlatmak istediğin bu meblaya ne yapılabilir gibi bir araştırmamı?

Far modifiyesi zaten şart görünüyor.

Bu konuda heyecanlısın fakat sana tavsiyem yurtdışı içerikli Mondeo siteleri incele sonrasında yeniden bir pc çalışması yapamaya çalış derim.

Hatta forumda bir arkadaşımızın detaylı konusu vardı,gerçi sadece motor agırlıklı idi ama dış görselliktede bişiler yapılıyordu araştır. 

tarihinde Oktay Toker tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı

peki teşekkürler.

:angry:  :angry:  :angry:

Kızmanı gerektiren bir durum yok.Başlığındaki anlatım ile çizimindeki görsellik çok çok farklı boyutta.Heyacanını tavsiyelere uyarak geliştirebilirsen durumu daha iyi anlayacağına eminim.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Taner Ayık

Bencede kizmani gerektiren yok.bir emek harcamissin ama 10.000 tl lik bir olay yok.yani far .tampon ve kaput uzerindeki cikartmanin maksimum maliyeti 750 tl.senin dedigin rakamlara ben o arabayi bastan yaratirim.eline saglik.emek harcamis yapmissin ve bizimle paylasmissin.emegine saglik.

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Belki kullandığı bilgisayarı 10 bin liraya maletmiştir.Bunları yapmak ise bedava.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Demir

10.000 tl lik bir modifiye nerede? Anlatmak istediğin bu meblaya ne yapılabilir gibi bir araştırmamı?

Far modifiyesi zaten şart görünüyor.

Bu konuda heyecanlısın fakat sana tavsiyem yurtdışı içerikli Mondeo siteleri incele sonrasında yeniden bir pc çalışması yapamaya çalış derim.

Hatta forumda bir arkadaşımızın detaylı konusu vardı,gerçi sadece motor agırlıklı idi ama dış görselliktede bişiler yapılıyordu araştır.

Oktay abi bir konu açmıştım focus göstergesi hakkında bakarmısın?
Yorum bağlantısı
Emre Yıldırım 2

10 bin liraya gerek yok, 50 liralık sağ farı değiştirin yeter.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Alirıza Yaman

Biraz amatörce olmuş ama olsun biraz çalışıp profesyonele dön:)

Yorum bağlantısı
Mehmet Fatih Bayrak

o mondeonun üzerine 10000 tl koy mk3 mondeo al. :) :)

Yorum bağlantısı
Ali Karadağ

Mondeo bu kadar heyecanı kaldırmaz, sence senin modifiyeli aracın mı daha iyi benim aşağıdaki eski aracım mı? Yanyana olsalar hangisini alırdın?

Saygılarımla.

2013-06-08+19.29.14.jpg

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Melik Ay

merhabalar öncelikle iyi bayramlar

10.000 tl yazmamın sebebi kabaca aklımda sanal bir hesap çıkardım

örneğin: boya 2500-3000 tl 

ön kaputu o hale getirmek 1000 liraya mal olur

mercekli ve orjinal zenon farlar 500 tlden fazla

ayrıca tekerler gömrünmüyor ama teker ve jantlarında en iyi jant olduklarını hayal ederek bu fiyatı yazdım

cevaplarınıza saygım var sinirli değilim sadece anlayışla karşılanacağı ümit ederek paylaşmıştım..

:yika:

Mondeo bu kadar heyecanı kaldırmaz, sence senin modifiyeli aracın mı daha iyi benim aşağıdaki eski aracım mı? Yanyana olsalar hangisini alırdın?

Saygılarımla.

2013-06-08+19.29.14.jpg

açıkcası arabanız güzel fakat kırmızı mondeo hoşuma hiç gitmiyor

eğer yaptığım modifiye gerçek olsa şuanki halinden çok daha öte olacağını düşündüğüm için kendikimi seçerdim 

saygılar

Biraz amatörce olmuş ama olsun biraz çalışıp profesyonele dön:)

teşekkürler

foto açısı daha iyi olsa daha güzelini yapardım diye düşünüyorum ki zaten pek üzerine düşmedim.

www.tr3d.com/uye/darce kısmından neler yaptığımı görebilirsiniz :)

10 bin liraya gerek yok, 50 liralık sağ farı değiştirin yeter.

evet değişmeyi düşünüyoruz fakat fırsat yok.. 

ayrıca orjinal sıfır far 200-250 tl

düşük kalite sıfır: 120-170 tl

2. el orjinal 100-150 tl

2. el en ucuz bulduğum 120 tl

:good1:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Melik Ay

:unsure2:

:shok:   :unsure2:

Boş işler.

aynen boş işler...

:shok:

yorumsuz

:shok:

:coffee:  

iyi bayramlar

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Karadağ

açıkcası arabanız güzel fakat kırmızı mondeo hoşuma hiç gitmiyor

eğer yaptığım modifiye gerçek olsa şuanki halinden çok daha öte olacağını düşündüğüm için kendikimi seçerdim 

saygılar.

Anlatmaya çalıştığım şey renkten ziyade başka bir şeydi ya neyse.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eray Alicikoğlu

:coffee:  

iyi bayramlar

kardeşim bak kimse burada kimsenin yaptığı şeye kötü de olsa olumsuz yorum yapmaz ama sen 10 binlik modifiiye yazmışsın açıyorruz bakıyoruz sanal bişeyler var biraz dalga geçer gibi olmuş her ne kadar öyle olmasa da sen böyle bikaç tane daha bişeyler yap ve başlığını da photoshop denemelerim yap bak o zaman güzel veya geliştirmen gereken noktalarda da yardımcı mesajlar alacaksındır

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Melik Ay

kardeşim bak kimse burada kimsenin yaptığı şeye kötü de olsa olumsuz yorum yapmaz ama sen 10 binlik modifiiye yazmışsın açıyorruz bakıyoruz sanal bişeyler var biraz dalga geçer gibi olmuş her ne kadar öyle olmasa da sen böyle bikaç tane daha bişeyler yap ve başlığını da photoshop denemelerim yap bak o zaman güzel veya geliştirmen gereken noktalarda da yardımcı mesajlar alacaksındır

evet teşekkür ederim ben olaya hiç bu yanından bakmamıştım

bir sonraki sefere dikkat ederim kusura bakmayın  :good1:  :rolleyes:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gürkan Başbağcı

Benim aracin degeri 10.000 tl. Bilemiyorum yani

Yorum bağlantısı

Melik kardeşim öncelikle iyi bayramlar emeğe her zaman saygı duyarız. 10.000 TL lik emek yok sorun burada. Herkes heyecanla açıyor konuyu bir bakıyor sanal bir çalışma. Çok değil sende 5 yıl sonra aynı konuyu açıp baktığında, ben ne yapmışım diyeceksin. :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...