İçeriğe Yönlendir

10 Bin Liralık Modifiye

Melik Ay

Recommended Posts

Sanal modifiye konusunda ilk çalışmalar her zaman biraz hayal kırıklığı olur. Her defasında daha da gerçekliğe yaklaşacaksın :)

Konunın adı daha açıklayıcı olsaydı insanlarda bu akdar şaşkınlık olmazdı. Bence hiç ara verme, çalışmaya devam et. 

Yorum bağlantısı
Taner Ayık

ben nekadar harcamışımdır sizce :)

TuQiEAN.jpg

kmdfwBU.jpg

Kiyaslama canim sende.arkadasta ozense o da senin araban gibi olur.ama maliyet konusunda soruyorsan 1800 tl jant lastik.marspiyel ve ruzgarlik 250 tl.farlari kendin yaptin malzeme 100 tl tutsa.bide ekran taktin 1000 tl ydi sanirim.toplam 3150 tl.
Yorum bağlantısı
Devrim Kara

Kiyaslama canim sende.arkadasta ozense o da senin araban gibi olur.ama maliyet konusunda soruyorsan 1800 tl jant lastik.marspiyel ve ruzgarlik 250 tl.farlari kendin yaptin malzeme 100 tl tutsa.bide ekran taktin 1000 tl ydi sanirim.toplam 3150 tl.

abi kıyaslamadım yav arabamın havasını atıyom iki fotoda buraya koyup :))  hesapta aşşağı yukarı tutturuyon ...

Yorum bağlantısı
Taner Ayık

abi kıyaslamadım yav arabamın havasını atıyom iki fotoda buraya koyup :)) hesapta aşşağı yukarı tutturuyon ...

Biliosda konusuyoruz.
Yorum bağlantısı
Mehmet Türk

Far modifiyesinden çok araca sağ far zorunlu gibi görünüyor zaten :D 16 yaşımda başlamıştım bende sanal modifiyeye.

Yorum bağlantısı
Haluk Gümüş

Güzel çalışma emeğine sağlık ama photoshop konusunda biraz daha çalışman gerekli, öncesinde need for speed oyunu serisinden bir kaç şey kapabilirsin :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...