İçeriğe Yönlendir

Astonish Sprey Cila Uygulaması.

Osman Nuri Köknar

Recommended Posts

Osman Nuri Köknar

Selamlar ..

Geçenlerde Koçtaş'da  gezinirken gözüme bu ürün çarptı. Hemen o arada internete girip araştırma yaptım.Fiyat performans açısından iyi olduğu yönünde yorumlar görünce alıp deneyeyim dedim. Bugün de can sıkıntısından dolayı arabayla uğraştım. Her zamanki gibi arabayı yıkadım kuruladım ve bu ürünü uyguladım. Püskürtüp mikrofiber bez ile ovalayıp yedirdim. Aslında daha çok parlak olmasını bekliyordum ama aracın renginin gri olmasından dolayı mıdır yoksa ürünün iş görmememizliğinden midir bilmiyorum ben pek bir fark göremedim. Boyayı biraz kayganlaştırdı ve çok dikkatli bakınca bir parlaklık görünümü kattı sanki. Sonuç olarak; daha da ciddi bir sonuç bekliyordum ama beklentimi pek karşılamadı. Bir kaç fotoğraf paylaşayım istedim. 

Bu fotoğraftaki sağ kapı uygulanmış hali sol kapı ise uygulanmamış hali ..

Yorum bağlantısı
Fatih Sinanoğlu

metalik gri araclarda hizli cilalar cok fazla is gormuyor , ama yine de guzel olmus emeginize saglik

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tamer Özdemir

eline sağlık hocam aynı spreyi bugün bende metalik gri aracımda denedim sonuç senin anlattığın gibi. hatta spreyin üzerinde az az sıkın 8 kullanımlık

yazıyordu. ben olayı biraz abartıp yarısından biraz daha fazla harcadım ama öyle ahım şahım bi parlama yok. başka bu tarz cilalar varsa tavsiyeleri 

beklerim. 

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Pek etkisi olmayan, yıkandıktan sonra kalan su lekelerini çıkarmaya daha çok yarayan, ya da hafif tozlu iken mikrofiber bez yardımıyla arabayı yıkanmış gösteren hızlı spray ciladır. Vax cilaların yerini kesinlikle tutmaz..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yusuf Karademir

denk gelirse sonaxın hızlı cilasını tavsiye ederim temiz yüzeye sıkıp bezle iyice yediriyorum biraz matlaşıyo daha sonra kuru mikrofiber bezle üzerinden geçiyorum hem çok güzel parlıyo hemde araç yüzeyi yumuşacık oluyo tavsiye ederim

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

maalesef , internetteki bazı yorumsal izafi, bazıları da sponsorludur, vesile nin sonucu ortada.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...