İçeriğe Yönlendir

Honda Civic Ufak Dokunuşlarla Başlangıc

ismail ersin ozdemir
Çözüme git Talip Eren tarafından,

Recommended Posts

ismail ersin ozdemir

Öncelikle Herkese Merhabalar;

Biliyorsunuz bayram öncesi bir araba arayışına düşmüştüm. Tereddüt ile honda aldım ama ilk izlenimlerime göre pir pişmanlık yaşayacağımı düşünmüyorum ve hatta iyi ki honda almışım dedirttiği oldu. Aracı aldığım gün uzun yol yaptım konforu sessizliği özellikle seriliği şuan için ön planda olanlar aracımla henüz daha tam olarak tanışamadım. Uzun vadede sizlerle paylaşacağım. Bir kaç dokunuşlar yaptım bunları'da sizlerle paylaşmak isterim.

Öncelikle aracıma ufak bir ses sistemi yaptım.

4vpP0mW.jpgBu bası koyacaktık ki bas patlak çıktı.

hujDmT8.jpgBunu yerine daha güçlü ve daha iyi olduğunu söylenen bu aleti taktık.

LCI1Rjm.jpgŞimdilik ses sistemi olarak bunlar fakat ön kapılara 16 cm infity mid takımı taktıracağım. Tekrardan paylaşırım sizlerle bunun arkasından cam rüzgarlığı taktırdım.

HndpXr9.jpgpmyM1RQ.jpgve arkasından cam filmleri arkalar 3 önler 2

UfoaXC6.jpgondan sonra kapı eşiği ışıklı 4 kapı

O4W1Wy3.jpgzobD6bR.jpg

son olarak lastikler fabrika çıkış lastikleri continantal vardı artık bitmiş durumdaydılar. Bunlarıda michelin prmacy3 ile değişimini yaptım.Not: Lastikler gerçekten kuruşuna kadar hak ediyorlar parasını lastik düşünün michelin diyorum.

DJqMP3X.jpgBu da ölesine dışardın bir foto yapacağım daha birçok şey var fakat yavaş yavaş yaptıkca paylaşacağım.

hOWPP6J.jpgfBKjY9x.jpg

Yorum bağlantısı
Mustafa Şimşek

aracın duruşu güzel,

model,fiyatı ve km'si nedir?

hayırlı olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
ismail ersin ozdemir

aracın duruşu güzel,

model,fiyatı ve km'si nedir?

hayırlı olsun.

çok teşekkürler araç 2009 elegance 52bin km de değişensiz boyasız .

Yorum bağlantısı
Mesut Eyibil

makyajlısı olsaymış daha iyiymiş ama olsun efsane kasa çok güzel 1seneye yakın bindim şimdiye kadar kullandığım en güzel şık ve çekici araç.Hayırlı olsun

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Şimşek

çok teşekkürler araç 2009 elegance 52bin km de değişensiz boyasız .

fiyatı 38.000 TL veya 39.000 TL sanırım.

internette 51.000 tl yazan bile var...

ama genel olarak güzel bir araç, 2008 ve 2011 model kullandım... otomatik vitesi mükemmel...

tekrar hayırlı olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Çözüm
Talip Eren

Güzel araç,hayırlı olsun.Son kasada ki hezimetten sonra bu kasalar efsane olacaktır.

Yorum bağlantısı

Hayırlı olsun.

Güzel araç,hayırlı olsun.Son kasada ki hezimetten sonra bu kasalar efsane olacaktır.

Son kasa bundan daha iyi aslında.

Sadece göze tuhaf geliyor abi.

Yol tutuşu konforu sessizliği yakıtı gidişi çok daha iyi aslında.

Yorum bağlantısı
Erkut Uysal

2009 da hondamı sattığıma pişmanım... 2006 Vtec es Modeli vardı bende... Özlemiyorum desem yalan olur... :) Hayırlı olsun sizede kazasız belasız kullanmanız dileğiyle... :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
ismail ersin ozdemir

2009 da hondamı sattığıma pişmanım... 2006 Vtec es Modeli vardı bende... Özlemiyorum desem yalan olur... :) Hayırlı olsun sizede kazasız belasız kullanmanız dileğiyle... :)

teşekkürler

Hayırlı olsun.

Son kasa bundan daha iyi aslında.

Sadece göze tuhaf geliyor abi.

Yol tutuşu konforu sessizliği yakıtı gidişi çok daha iyi aslında.

bende son kasalara baktım fakat beni o araçta çeken hiç birşey olmadı üstüne az bir miktar daha koyup alınabilirdi. Renkler ve zevkler aynı olmayabiliyor.

Yorum bağlantısı

teşekkürler

bende son kasalara baktım fakat beni o araçta çeken hiç birşey olmadı üstüne az bir miktar daha koyup alınabilirdi. Renkler ve zevkler aynı olmayabiliyor.

Tamam işte zaten demişim, göze hoş gelmiyor.

Artıları yazdım ben sadece.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
ismail ersin ozdemir

Aracı 1 saat önce ankadara'dan bir abiye sattım arkadaşlar.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...