İçeriğe Yönlendir

Ege-Marmara Da Yağış Alarmı

Haluk Şentürk

Recommended Posts

Ali Elöver

Once yogun bulutlar, arkasindan bardaktan bosanircasina yagmur ve gok gurlemesi.

Anadolu yakasi Feneryolu Kadıköy.

9ure3u9y.jpg

yre3evyp.jpg

e4y2aqy8.jpg

teqa6a3u.jpg

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Yine şimşek çakmaya başladı. Yine kapkara hava

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

19:30 da Ankara'ya uçacaktım 3 saat rötar var

Yorum bağlantısı

Ankarada'da 18:00'den 20:00ye kadar hava iyice doldu ve yaklaşık 30-35 dk bardaktan boşalırcasına yağdı.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Dinar'ı yeni geçtim. Isparta'ya gidiyorum. Sağanak başladı. Ama bir afetmiş gibi yağmıyor.

Abi uğrasydın keşke :) 

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Abi uğrasydın keşke :)

22 ağustos da Ispartadan geçeceğiz (Antalya ya gitmek için) kornaya basarım.

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

22 ağustos da Ispartadan geçeceğiz (Antalya ya gitmek için) kornaya basarım.

Abi Isparta'ya 15 km kala çimento fabrikasını görünce dal içeri :) 

Yorum bağlantısı

Dün Tekirdağ da pazar vardı. Tekirdağ komple yokuştur. iner çıkarsınız sürekli. Pazarda yokuşa kurulur. Arkadaşın dediğine göre bütün pazar, yağmurla birlikte denize akmış, deniz yol ile birleşmiş. Face de resmi vardı.

Yorum bağlantısı

Bu daha başlangıç!

Ağustos ayında İstanbul'u felç eden fırtına ve sağanak sonrası uzmanlardan çok çarpıcı uyarılar var. Şiddetli yağmur ve fırtına, tropikal bölgelerde görülen kasırgaları aratmadı. Uzmanlar, Eylül sonuna kadar benzer iklim olaylarının süreceği görüşünde. Prof. Dr. Yaşar, "Bu iki ayda iklim değişikliği ile en çıplak haliyle yüzleşeceğiz" dedi.

Haberin devamı...

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Abi Isparta'ya 15 km kala çimento fabrikasını görünce dal içeri :)

Bi ayarlıyayım, geçerken uğrarım. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Uğra uğra. Gerçekmiymiş bi bakarsın.  ;)  :D

Sadece fotoğrafını çekmiyeceğim, kalıbını da alacağım, toplantılarda gösteririrm :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Sadece fotoğrafını çekmiyeceğim, kalıbını da alacağım, toplantılarda gösteririrm :)

Alçı ayarlayayım o zaman :p 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Dün akşam Ankara da yağışlıydı. Kimse bahsetmemiş..Ege-Marmara konusu olduğu için sanırsam :)

Yorum bağlantısı

Dün akşam Ankara da yağışlıydı. Kimse bahsetmemiş..Ege-Marmara konusu olduğu için sanırsam :)

Evet abi. Kendine yeni konu aç bence. Burayı işgal etme.  :p :başkabirkonudandolayıintikamalanadamsımaylisi:  ;)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Angaradan bizene kardeşim  :D  :p   

Yarım saat önce İpsala tarafına bir indirdi, 10 dakika yağdı direk sel aktı, Uzunköprü tarafındaki şantiyeyi aradım günlük güneşlikmiş, biz yine duş yaptık burada :)

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Elöver

Angaradan bizene kardeşim :D:p

Yarım saat önce İpsala tarafına bir indirdi, 10 dakika yağdı direk sel aktı, Uzunköprü tarafındaki şantiyeyi aradım günlük güneşlikmiş, biz yine duş yaptık burada :)

Senin 68 bg hala sele kapilip kaybolmadi mi ? Tv de haberleri her actigimda sel goruntuleri icinde 68bg+abs li denim mavi fiesta ariyor gozlerim :p

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Senin 68 bg hala sele kapilip kaybolmadi mi ? Tv de haberleri her actigimda sel goruntuleri icinde 68bg+abs li denim mavi fiesta ariyor gozlerim :p

Unutttunmu sel geçirmez Amfibik über Fiesta bu, banamısın demez, sen yenileri kastettin sanırım  :D

Selmiş, dert değil derenin yatağını değişirim, 2 adet 330d 1 adet D9R Cat Bulldozer ve 955l paletli kepçe arabanın yakınında, sıkıntı olursa bloklarız dereyi olur biter  :D

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

ülen bugün yağış yok zannedip işe motorla geldim (iş avrupa yak. ev anadolu yak.) bugün de maşaalah süper yağış var.motoru bırakıp gidicez galiba eve.

dün de kadıköyden eve gidene kadar sucuk oldum zaten :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

ülen bugün yağış yok zannedip işe motorla geldim (iş avrupa yak. ev anadolu yak.) bugün de maşaalah süper yağış var.motoru bırakıp gidicez galiba eve.

dün de kadıköyden eve gidene kadar sucuk oldum zaten :rolleyes:

Motorunmu var derdin var  :)

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...