İçeriğe Yönlendir

Benzinde Çalışmıyor

Mesut Dumlupınar
Çözüme git Mesut Dumlupınar tarafından,

Recommended Posts

Mesut Dumlupınar

Bugün izmit didim arasi uzun yol yaptim ve Akbük e geldim. Eşyaları indirdikten sonra sitenin garajina alayım dedim arabayi ne yaptımsa çalışmadı. Sinir küpü oldum en son direk lpgde düğmeye basarak çalıştırdım. oto tamircisi olarak sadece bir usta varmış burda sordum benzin pompasi dedi. Didim civari işin ehli bir servis var midir acaba bilenler bir yardımcı olsa... yetkili servis istemiyorum. Tatil de burnumdan geldi bu arada.

Yorum bağlantısı
Anıl Akgül

Geçmiş olsun kardeşim can sıkıcı bi durum sabri usta ile bir irtibata geç istersen mutlaka yardımcı olacaktır...

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Benzin pompası gibi duruyor. Şamandıra ile beraber değiştirin mutlaka. Orjinalden şaşmayın. Forumda 3 kere yansanayi ile değiştirip yapamayan bir üyemiz vardı.

Yorum bağlantısı
Serkan Ünsalan

orjinal değilde otosan varmış piyasada fiyat biraz uçukmuş.visteon var şuanda en yakın orjinale.onu alabilirsiniz.

depo sökülerek değiştiriliyor.bazı tamirciler keseriz diyorlar arka koltuk üsttünden kestirmeden yaptırın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mesut Dumlupınar

Çok sağolun dostlar sinir bozucu bir durum. Bir de yazlikta böyle birşey olmasi daha sinir bozucu. Bakalim burda bir usta varmış gösterelim ne diyecek.

Yorum bağlantısı
  • Çözüm
Mesut Dumlupınar

Evet şimdi eve geldim. Depo söküldü pompa yerinden çıkarıldı ve fişi yerinden çıkmıştı. Fiş takılıp çalıştırıldı :) Ne sinir bozucu bir durummuş arkadaş insanda moral kalmıyor.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Fiş nasıl çıkıyor ya durduk yere ? Tam mı çıkmış az biraz mı çıkmış :D Geçmiş olsun..

Yorum bağlantısı
Serkan Ünsalan

O sert samandira usttundeki fis mi cikmis? Biz sokmek icin ugrasmistim biraz sizinki kendisi cikmis hayret edilecek bir olay

Yorum bağlantısı
Mesut Dumlupınar

Valla hakketten hayret... deponun icindeki pompanin içindeki fiş çıkmış :) burda yollar kötü bir iki yere sürttum dibini belki ondan titredi çıktı :)

Yorum bağlantısı
Ali Karadağ

Valla hakketten hayret... deponun icindeki pompanin içindeki fiş çıkmış :) burda yollar kötü bir iki yere sürttum dibini belki ondan titredi çıktı :)

2 hafta önce aynı yoldan geçtim, didim akbük arası çok çok kötü bi yol hele ki denizköyden sonrası. Ben de önümü göremeyip uzunlarla geçtim. Geçmiş olsun.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...