İçeriğe Yönlendir

Ozel Isaretimiz Var Mi?

Misafir

Recommended Posts

bulanıklık olmaz cila üstüne yağan yağmur gibi noktalar halinde leke olur en çok  :biggrin:

Sizlerle tanışmak güzeldi. Bu forumun üyesi olmakda. Elveda...  :bye:  :crazy:

Yorum bağlantısı
Eray Alicikoğlu

Sizlerle tanışmak güzeldi. Bu forumun üyesi olmakda. Elveda...  :bye:  :crazy:

abi olur mu öyle şey biz seninle yağmurlu bir günde dağ tepe gezerken kaybolmuş çamurlar içindeyken tanıştık bulgaristan sınırından döndürdün bizi  :biggrin:  :D  daha çok kuzu yeriz hem çaktırma abi benimkide çamur içinde şuan kamuflaj yaptım  :fiuw:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı

abi olur mu öyle şey biz seninle yağmurlu bir günde dağ tepe gezerken kaybolmuş çamurlar içindeyken tanıştık bulgaristan sınırından döndürdün bizi  :biggrin:  :D  daha çok kuzu yeriz hem çaktırma abi benimkide çamur içinde şuan kamuflaj yaptım  :fiuw:

:bravo:  :D  :D  :flowers:

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Aslında bi işaret olmalı..yada parola :D Mesela ; Parola bıyık cevap Emmi gibi :D

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Murat Dere

abi işaret tamam da kulakları ne yapacağız? :D

Benim kulaklar tamam. Beni düşündüren saç olayı. :crazy:

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Ben geçtiğim yerlere işaret bırakıyorum, benden sonra geçen benim geçtiğimi kesin anlar :crazy::D

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Ben geçtiğim yerlere işaret bırakıyorum, benden sonra geçen benim geçtiğimi kesin anlar :crazy::D

Görsel olarak görmemiz mümkünmü ?

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Hayır. Diğer duyularınızı kullanmalısınız. Özel çabaya gerek yok. Otomatik algılarsınız zaten :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Hayır. Diğer duyularınızı kullanmalısınız. Özel çabaya gerek yok. Otomatik algılarsınız zaten :D

Anladığım kadarıyla ozon tabakası bu durumdan pek hoşnut olmuyor :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı

Anladığım kadarıyla ozon tabakası bu durumdan pek hoşnut olmuyor :D

Muhabbete bak ya  :muhaha:

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Doğal ortamımda yerimi işaretlerim aga. Gerisini bilmem :D

Doğal ortamından bir kare alabilirmiyiz ?

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Forum üyesi görünce direk dalarız sıkıştırırız olur biter, bizim hoca Yalovada xenonlu transitle sıkıştırınca hemmen bu işte bir iş var demiştim, o zamanlar çömezdim, bu hareketi anlamamış buda kim derken xenon mercekli transit olsa olsa bizde olur demiştim  :D  neyse şimdi deneyimliyim, forum üyesini hemen tanırım, ya sıkıştırılar ya tepemden atlarlar yada denize dökmek için uğraşırlar, kısaca forum üyesini tanımak kolay, benim esas korkum Klüp Üyeleri ile karşılaşmak, hepsi master düzeyde maşallah  :D

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı

Benim aklıma bi işaret geldi ama... :seytan: Hani Fortçuyuz ya. :crazy:

Bu cevap da senden başkasından gelmezdi zaten abi :)

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Riks alamam... :p

"Riks" değil o, diskiyonunu düzelt. Tiskinç tiskinç konuşma. :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Ben reks yazmıştım, yönetim riks diye değiştirmiş. Bana komple yapıyorlar kesin..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...