İçeriğe Yönlendir

Teşekkürler Powertürk Fm

Borga Tansel

Recommended Posts

Borga Tansel

Bayramın 2. günü PowerTürk Fm'den telefonla arandım ve Jackpot'un bana çıktığını öğrendim. Canlı yayında kısa bir süre sohbetin ardından Duman grubunun 31 Temmuz Altınoluk konserine 2 kişilik bilet kazandığımı öğrendim. Ancak işlerimin yoğunluğu sebebiyle konsere gidemedim. 

6 Ağustos günü PowerTürk Fm'den tekrar aradılar. Adresimi ve mail bilgilerimi istediler. Özür mektupları geldi durdu. Kanımca konserde bilmediğim bir aksaklık oluştu. Neyse bugün de Power Group'tan kargo geldi. İçinde yine bir özür mektubu, güneş enerjisiyle çalışan şarj cihazı ve bir adet de müzik kulaklığı çıktı. Belki konsere gidemedim, aksaklıkları yaşamadım ama yinede dinleyenine bu şekilde saygı göstermesi ve özür dilemesi benim gözümde firmanın değerini bir kat daha arttırdı.

Buradan da Power Group Ailesi'ne ince davranışlarından dolayı teşekkür ediyorum  :flowers:

Buyrun bu da resimler:

v2ddJA.jpg

5T8nbS.jpg

• Beğen 10
Yorum bağlantısı
Borga Tansel

Vay be ne hikaye :) helal olsun adamlara

Mailime A4 olarak tam 1 sayfa özür mektubu geldi :) 

Yorum bağlantısı

Vay be hediye için bile adamlar nasıl ince düşünüyor. Bir çok firmadan paranizla ürün aldığınızda yaşanan aksakliklar yüzünden rezil olursunuz bunlar hediye için bu kadar duyarli davraniyor.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Vuruşkan

Böyle önemsenmek çok hoş bir duygu...

Benimde doğum günümde Akbank 1 hafta boyunca havale/eft masraflarını almamıştı, insanın ruhunu okşuyor böyle küçük şeyler.. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Böyle önemsenmek çok hoş bir duygu...

Benimde doğum günümde Akbank 1 hafta boyunca havale/eft masraflarını almamıştı, insanın ruhunu okşuyor böyle küçük şeyler.. :)

Benden hiç almıyor, kart ücreti hesap işletim ücreti hiçbirşey, hemde sürekli  :biggrin:

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Hüseyin Vuruşkan

Benden hiç almıyor, kart ücreti hesap işletim ücreti hiçbirşey, hemde sürekli  :biggrin:

kart ve hesap kesim ücretleri benden de alınmıyor bütün faturalarım otomatik ödeme talimatında ama havale/eft neden almıyor :D 

bak şimdi de kötüleyesim geldi bankamı  :tongue:

Yorum bağlantısı

Bay J ve Geveze varken sabah akşam Power Fm dinlerdim. Son zamanlarda fazla tad vermiyor ama iyiler. Araçta 1 numara Power Fm..

Yorum bağlantısı
Emre Demir

Renault firması tarafından gerçekleştirilen Twitter üzerinden belirlenen çekiliş de kazanmama rağmen ödülümü göndermediler mesaj attım geri dönmediler.

Bu mesajı görünce maşallah ne firmalar varmış dedim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Borga Tansel

Bay J ve Geveze varken sabah akşam Power Fm dinlerdim. Son zamanlarda fazla tad vermiyor ama iyiler. Araçta 1 numara Power Fm..

Her sabah her daim Geveze dinlerdim :)

Yorum bağlantısı

Her sabah her daim Geveze dinlerdim :)

Eskiden sabahları serviste uyumazdım, bende dinlerdim. Sonra oh be dünya varmış dedim. 45 dakika uyku iyi geliyor.  :D

Yorum bağlantısı
Borga Tansel
(düzenlendi)

Eskiden sabahları serviste uyumazdım, bende dinlerdim. Sonra oh be dünya varmış dedim. 45 dakika uyku iyi geliyor.  :D

:D Valla ben uyandım mı bir daha kolay kolay uyuyamıyorum :)

tarihinde Borga Tansel tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Renault firması tarafından gerçekleştirilen Twitter üzerinden belirlenen çekiliş de kazanmama rağmen ödülümü göndermediler mesaj attım geri dönmediler.

Bu mesajı görünce maşallah ne firmalar varmış dedim.

Renult Türkiye'yi aradınız mı? Telefonla bıraktığınız her kayıt yazılı ortamda saklanıyor ayrıca.

106.2'den Geveze'yi dinlemeye devam.

Bay J'ye yazık oldu.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Renult Türkiye'yi aradınız mı? Telefonla bıraktığınız her kayıt yazılı ortamda saklanıyor ayrıca.

Bay J'ye yazık oldu.

Burada çok iyi çekmiyor 106,2. Power da Cenk/ Erdem işin iyice otunu çıkartıyorlar..  :)

tarihinde Kerem Minaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Emre Demir

Bay J'ye yazık oldu.

Twitter üzerinden mesaj attım normal arama gereği duymadım.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...