İçeriğe Yönlendir

Malta Adası'ndan Yansıyanlar

Güvenç Terzierol

Recommended Posts

Güvenç Terzierol

Merhaba,

Uzun süredir uğramıyordum foruma.

Okul, sınavlar, dil okulu için koşuşturma derken uzun süre hem araçlardan hemde forumlardan uzak kaldım..

Dil okulu için 5 haftalığına Malta Adasına geldim. Malta oldukça köklü ve yaşanmışlığın çok olduğu bir tarihe sahip. Bu tarihlerine ve kalanlarına da çok sahip çıkmışlar. Sahip çıkmayada devam ediyorlar.

Geçen dönemlerde fotoğraf mskinesi almak için can atarken hala telefonla fotoğraf çekmeye inatla devam ediyorum. İnşallah başka bir sefere daha kaliteli fotoğraflarla sizlere bişeyler suna bilirim:)

2ave2yju.jpge4yte9uj.jpgvejeny9u.jpg9yvudyje.jpg

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Murat Kırmızı

Burdada park sorunu var :D ve hem sedan araçlar var dikkatimi çeken.. Adayı daha önce bi arkdaşımdan da dinlemştim,görmüştüm. Buram buram tarih kokuyor

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Güvenç Terzierol

Burdada park sorunu var :D ve hem sedan araçlar var dikkatimi çeken.. Adayı daha önce bi arkdaşımdan da dinlemştim,görmüştüm. Buram buram tarih kokuyor

Parksorunu burdada büyük ders ve adanın geneli çok dar sokaklara sahip. Araç çeşitliliği bizden farklı değil. Ancak genel olarak hep küçük hatcbackleri tercih ediyorlar. Toyotanın aygo diye bir model burda çok tutulan.

Smart, polo, fiesta özellikle sık gördüğüm araçlar.

Klasik araba meraklıları çok. Pazar günleri sahilde bir dünya dolaşan bulmak mümkün :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...