İçeriğe Yönlendir

Fiesta Spoiler Eki - Uzantısı

Aktuğ Çetin

Recommended Posts

Aktuğ Çetin

herkese iyi forumlar,

Öncelikle herkese merhaba, sormak istediğim bir kaç konu var, St spoilere takılan siyah ek - uzantı kullanan arkadaşımız varmıdır acaba , web de araştırmasını yaptım ama türkiye içinde satışını bulamadım eğer satıldığı yeri bilen uygulamasını yapan veya bir fikri olan kardeşimiz varsa yardımcı olurlarsa teşekkür ederim
ayrıca araç sadece apple marka cihazlara ve usb aygıtını görüyor yani bu konu hakkında hiç bilgim yok android cihazları niye görmuyor ne yapmak lazım bir yazılım felan mı atılıyor nedir ne değildir bilgisi olanın bu konu hakkında da aydınlatırsa teşekkur ederım 

100_5953.jpg
MSD.F052.08.06DF-3_1024x1024.jpg?v=13860
DSC00241.jpg

Yorum bağlantısı
Osman Nuri Köknar

Bu parçadan forumda daha önce arayan olmuştu ama bi sonuç çıkmadı herhalde. Eğer bulursanız bende alırım

Yorum bağlantısı
Metehan Parti

Bursada 400 lira fiyat verdiler ankarada bıyerle görustum 150 boyalı yaptırıcaz ama aracımı bırakmam gerıkyor kalıp cıkarmaları ıcın uygun bı zamanda gıdıcem sıze msj atarım

Yorum bağlantısı
Aktuğ Çetin

kalıplar aynı olur dimi yoksa her araç için ayrı kalıp aldırmaya gerek varmı, bendekı uzun spoiler araçın orjınal ustunde olan degıl sizde hangısı var ölçüyü hangısıne göre aldıracaksınız, mesaj atıp paylasırsanız sevınırım

Yorum bağlantısı
  • 8 yıl sonra...
İnan Çınar

Merhaba, yeni konu açmamak için konuyu hortlatıyorum ama  bu eklerin standart spoiler üzerine takılanı var mı acaba? Nette st spoiler üzerine takılanları çok ama standart spoiler üzerine takılan bulamadım.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...