İçeriğe Yönlendir

Seomi 0900 444 Lcd Power Bank

Servet Aydın

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek

340e4bd6c8bf505f3d1d66155677302f.jpg

Şarja başladım. Bakalım ne olacak.

Telefon %10 da

Telefonu takınca otomatik açıldı.

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Lokman abi pilleri bundan olmasın :seytan:

pil yok, sadece kit olarak Emre, maliyeti düşürüp, ustanın payını fazlalaştıralım ;)

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

abim pilleri kendimiz ayarlayacağız, Servet eski leptop pili olur diyor. sen pil alacaksan video daki gibi sahte ürün almamaya bak ;) benim eski leptop pilim var, sorun yok onun için.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Çıkma bataryanın iyi veya kötü durumda olduğunu anlamak için mümkün ise 4,2 volta kadar şarj edin. Daha sonra yük olarak direnç bağlayın. 10 ohm, 1watt kâfi. Pilin 3,4 volta inmesini takip edin. Süre ve direncin akımı pilin sağlığı hakkında kesin bilgi verir. Tabii bunca teçhizat hangimizde var orası ayrı :)

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

bendeki pil 5-10 dk. ancak çalıştırıyor Servet, o dediklerinden anlamam, ha bide ölçü aletim var yalan yok. :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Emmiye gönderdiğim cihaz 2 kere ıphone şarj ediyordu. Daha fazla test etme gereği duymamıştım. Çıkma pilin nerede havlu atacağı belli olmuyor, Disco yu bir kere şarj edebilmiş. Çıkma pilleri olup, elden teslim gibi olanağı olanların pillerini test edebilirim. Öteki türlü kargo ile gönder al yapmak maliyetli olur.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Bu konuya niye hep htc veya disco cular yazıyor

Telefonları servisten gelse onlarda yazabilecek elbet

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

26 ay olmuş s3 e hala orjinal pil ile kullanıyorum, maşallah. Darısı diğer markalara :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

güzelmiş :D şimdi sabah saat 11.00 da şarjdan çıkarıyorum, yatana kadar ancak götürüyor, pil siparişi verdim, yoksa telefon satmayacaklar bana :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Lokman Abi pili nereden siparis ettin benim s3 minide su koyvercek gibi

Aliexpresten Emre.
Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
  • 1 yıl sonra...
Mustafa Çiçek

Elimde eski laptoptan 8 tane pil var. Konuyu canlandıralım. Montaj zor geldi hazır tak çalıştırlardan uygunu nedir

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Uğur Keklik

gereksiz maceralar olmuş, 10.000mA powerbank LCD ekranlı 55TL işyerimde satıyorum. reklam olarak anlamayın, bu yüzden telno veya adres yazmıyorum. 

bu kadar maceraya gerek yok :)

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

10 amper olduğunun garantisini nasıl veriyorsunuz?

İkincisi çöpe gidecek olanlar değerlendirilir, 10 tl'lik maliyet, kendi yaptığının paha biçilmez keyfi ile birleşir

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Zafer Ayvacı

gereksiz maceralar olmuş, 10.000mA powerbank LCD ekranlı 55TL işyerimde satıyorum. reklam olarak anlamayın, bu yüzden telno veya adres yazmıyorum.

bu kadar maceraya gerek yok :)

Özel mesajla ulaşsak?
Yorum bağlantısı
Semih İzgi

bu üründen elinde fazla olan varsa ücreti karşılığında alırım çekik gözlüleri beklemeyi sevmiyorum benim 10400 mah lık xiaomi sizlere ömür

Ne oldu ya Xiaomi'ye?   Nasıl Bozuldu Mert? :(

Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Usb de temassızlık vardı söktük yeniledik olmadı yatıyor şimdi piller sağlam :)

Seomi 0900 firmasına gönder. Orda teknik serviste Servet Usta var. Selamımızı söyle ona yeni bi kart yapsın.

:)

Geçmiş olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...