İçeriğe Yönlendir

Tivibu Üyeliği Ve Abonelik

Ahmet Ekici

Recommended Posts

Ahmet Ekici

Merhabalar;

2 yıla yaklaşıyor ttnet üyeliğimi iptal ettirip superonline geçtim. Bazı şartlarda anlaşamadığımız için işten ayrıldım ve başka bir site ile anlaştım. Fakat tivibu üyeliğine ihtiyacım var. Yapılacak işlemler sadece haber kanallarından videolar kaydedilip ilgili siteye atılacak.

İsteğim;

1: Kullanmadığınız veya ben sadece akşamları giriyorum diyenler, tivibu web hesaplarınız varsa ücretini ödeyerek verebilir misiniz? Kullanım saatim 8.45 - 18.00 arasıdır.

2: TTNET abonesi olmayanlar kullanabiliyor mu?

Yorum bağlantısı
Oktay Demirağ

Merhaba Ahmet bey, 1 ve 2. sorunuza cevaben sadece tivibuyu ücretini ödeyerek satın alabilirsiniz. TTNet abonesi olmanız şart değildir.

Yorum bağlantısı
Ahmet Ekici

Merhaba Ahmet bey, 1 ve 2. sorunuza cevaben sadece tivibuyu ücretini ödeyerek satın alabilirsiniz. TTNet abonesi olmanız şart değildir.

Öylemi? Sitesinde çok detay bulamamıştım. Bir görüşeyim m.h ile Teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Esra Arıkan

internetsiz yalın tivibu üyeliğim var. ayda 23TL ödüyorum en basit hali için.

bu şekilde birşey satın alabilirsiniz, sanırım şu anda daha ucuz bir kampanya var.

Yorum bağlantısı
Mustafa Çayır

Kimse sifresini vermez bence

niye ki? ben verirdim ancak işyerinde tv sürekli açık. yani ihtiyacı karşılayamıyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Ekici
(düzenlendi)

Teşekkür ederim, M.H ile görüştüm tivibu illaki ttnet abonesi olmaya gerek yokmuş. Bir ahbap işi halletti sağolsun.

Kimse sifresini vermez bence

Emre Bey, haklısınız vermek istemeyebilir, güven meselesi. 

niye ki? ben verirdim ancak işyerinde tv sürekli açık. yani ihtiyacı karşılayamıyor.

Sorun şu ki 2. kişi kullanamıyor, biri kapanmadan diğeri malesef.

tarihinde Ahmet Ekici tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...