İçeriğe Yönlendir

Oto Yıkama

Uğur Çınar

Recommended Posts

Uğur Çınar

netten kampanya ile gitmiştim ilk önce mekana işleri temiz yapınca bizim connectti götürdüm 9 senedir iç kuafor görmemiştim :D   1.5 günde teslim ettiler aracı baya memnunum koltuklar pırıl pırıl tavanı pırıl ettiler ne sarkma ne kusma asağı yukarı 20 gün oldu yaptıları malzemeleri kaliteli meguaris kullanıyolar mekan kapalı olduğu için aracta toz olmuyor tavsiye edebilirim 

http://ofisimistanbulotoyikama.blogspot.com.tr/2014/05/ofisim-istanbul-oto-yikama-musteri.html#comment-form

http://www.firsatbufirsat.com/firsat/ofisim-istanbul-oto-yikamada-meguiars-islak-cila-ile-ic-dis-yikama-jant-temizligi-ve-lastik-parlatma-islemi-1

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Güle güle kullan Uğur, gerçekten iç kuaför çok güzel oluyor....

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

Güle güle kullan Uğur, gerçekten iç kuaför çok güzel oluyor....

aynen abi  şu an abimi görmen lazım araba birşey taşırken içi gidiyor :D akşama bi kaç foto atarım  

Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

aynen abi  şu an abimi görmen lazım araba birşey taşırken içi gidiyor :D akşama bi kaç foto atarım  

Taşıma yapılacağı zaman arabanın içine komple kapatacak kadar bir ( çarşaf misali ) malzeme almak gerekiyor   :D

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Kampanyalı fiyat neydi ..sonradan verdiğin fiyat neydi ? Şuan ki kampanya da oldukça cazip duruyor.

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

Taşıma yapılacağı zaman arabanın içine komple kapatacak kadar bir ( çarşaf misali ) malzeme almak gerekiyor   :D

aynen öyle yapıyoruz şu an bakalım ne kadar sürecek :D 

Kampanyalı fiyat neydi ..sonradan verdiğin fiyat neydi ? Şuan ki kampanya da oldukça cazip duruyor.

http://www.firsatbufirsat.com/firsat/ofisim-istanbul-oto-yikamada-meguiars-islak-cila-ile-ic-dis-yikama-jant-temizligi-ve-lastik-parlatma-islemi-1

gittiğim kampanya buydu abi  1 saat kadar sürdü iç diş yıkaması :D konuştuğumuz rakam 250 lira ydı abi connect in detaylı temizliği

Yorum bağlantısı
  • 7 ay sonra...
Caglayan Celiker

Yaklaşık 1-1,5 yıl önce, Ankara Ankamall daki oto yıkamacıya gittim ve hiç memnun olmadan ayrılmıştım. Aracın birçok yerinde silme işlemi baştan savma yapılmıştı. 21 yada 23 TL vermiştim, neyse dedim, her hangi bir yere şikayet etmedim.

26 Marttaki muayene için, aracın içi temiz olsun diye, Cepa Avm deki yıkamacıya gittim, aracı teslim almam 3 saat sürer deyince yandaki aVM olan kentparktaki yıkamacıya gittim. Daha önceden biliyordum oranında ankamalldaki ile aynı olduğunu hammam yıkama firması. Tabii işletmecileri farklıdır büyük olasılık. Verdim arabayı 1 saat sonra aldım işyerine geldim. gün ışığında bir bakayım dedim bakmaz olaydım. Şöför tarafındaki ve ön cam hariç heryer harita gibi. Bagaj kapağını açtım kenarından çamurlu su akıyor.

Aradım, lanet okuyup kapadım teli.

Biraz mecburiyet karışımı kendim arandığım bir durumu 30 TL zarar ile kapattım. Ama her fikir sorana kesinlikle gitme diyeceğim. 

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Burak ANAVATAN

Oto Yıkama konusu şans isi sanırım hocam kaç tane oto Yıkama denedim her seferinde pişman oldum beğenmedim üstünede Yıkama bası 20₺ gitti simdi ne mi yapıyorum iç temizlik sütü ve pastayı aldım kendim yikayabilecegim akaryakıt istasyonunda 1tl sabun 1 tl durulama 1tl de içini süpürme toplam 3 liraya hallediyorum diğer işlerle beraber 1 1.5 saattede bitiriyorm en azından sinir olma yada maddi kayıp gibi bi sorun yaşamıyorum

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...