İçeriğe Yönlendir

Focus S Tdci

Çağlar Bayur

Recommended Posts

Çağlar Bayur

Esp,sunrooflu orjinal body kit li focus S tdci mızı, Tekirdağ da ilk sahibinden aldık. Motoru Geçen sene yaklaşık 10bin km önce komple değişmiş, dıştan cillop boyalı bir vasıta.

İlk sahibi bu focusu, 2006 daki fuarda görüyor, ve bayi kanalı ile o gördüğü focusa 2 ay sonra sahip oluyor. Far ve stop harici body kit Otosan tarafından takılmış, bugüne kadar sarkma ve deformasyona uğramıyor.

Ben de MAyıs kuzu etkinliğine giderken bu focusun ilanını görüp aracı satın almak için anlaşmıştım, bazı vergi borçları sebebi ile, bugüne kadar uzanan bir bekleme ile satın alabildim.

Kadranda 136bin km de, Plazma gösterge yapılmış. Teyp sony ile değişmiş, ön far adaptif mercekli, stoplar led. Sis farları ile Follow me home ve welcome özelliği yaptırılmış, orjinal anahtara adapte alarm takılmış.

Jantlar orjinal borbet 17''

Boyasında nokta hata yok denecek kadar hata yok, güzel boyanmış.Koltuklar ve döşemeler ilk gün ki kadar temiz. İlk sahibine teşekkürler ki bu nadide aracı korumuş bu güne kadar.

:nazar:

pv6jYJ.jpg

mq2dyP.jpg

zQ0g7g.jpg

onO2Mo.jpg

Plaka ilk sahibi hatırasına olduğu gibi korunacak.

• Beğen 24
Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş
(düzenlendi)

Vayyyyyy, anılarım depreşti bir anda. Focusların Kralı bu araçlar :nazar: iyi günlerde kazasız belasız kullan abicim

tarihinde Süha Demirtaş tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

lBOk0r.jpg

WW7VZQ.jpg

Yola çıkınca, teypte cd unuttu sandım, bir cd çıktı, bana özel doldurup bırakmış, çok hoş bir sürpriz oldu

X2PBLj.jpg

Vayyyyyy, anılarım depreşti bir anda. Focusların Kralı bu araçlar :nazar: iyi günlerde kazasız belasız kullan abicim

LK nın da katkısı var, efsane bizde yer etmişti, az da olsa kullandığımız günlerde :f1:

REnJ0G.jpg

• Beğen 15
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

kazasız belasız güle güle kullan, Maşallah, tatlılar yakındır, anlaşıldı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fikri Keleş

çok güzelmiş ya,hayırlı olsun,ee bi kapıda iki fokus olmaz ama..(diğeri ne oldu)

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Çağlar abi :nazar: oturduğun apartman sakinlerine otopark işgaliye bedeli ödüyor musun? Şu an kaç aracın var? Bu kardeşin bir aydır araba arıyor ararkende Murat Dere'ye rakip olma raddesine geldi :D kaça aldın?

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Fati başkanla bunu görmüştüm, tavanı nerde monte edilmiş, taktir ettim

Araç dediğin tek kapıdır adam genç ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu

Güzel araç gerçekten, şu sis farı üstündeki plastik gövde rengine boyanırsa dahada güzel olur gibi.Güle güle kullan abi.

Yorum bağlantısı
Özgür İncigülcan

onO2Mo.jpg

Plaka ilk sahibi hatırasına olduğu gibi korunacak.

Abi araba cidden çok güzel gözüküyor güle güle kullan birşey soracagım acaba bu teypteki çerceveden bulmak mümkünmü? Teypbin cevresindekinden bahsediyorum kareden abi

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

o çerçeveye hiç bakmadım şimdiye kadar, nerden alınmış bilmiyorum

Yorum bağlantısı
Özgür İncigülcan

o çerçeveye hiç bakmadım şimdiye kadar, nerden alınmış bilmiyorum

Teşekkürler abi
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
(düzenlendi)

Araç dediğin tek kapıdır adam genç ;)

Tek kapı sevdasını sen sardın başımıza hadi düzelt şimdi :D

tarihinde Servet Aydın tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Tek kapı sevdasını sen sardın başımıza hadi düzelt şimdi:D

inip binmesi zor, kireçlenme felan varsa hele ki

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...