İçeriğe Yönlendir

İstanbul Anadolu Adalet Sarayı'na Hain Saldırı.

Osman Nuri Köknar

Recommended Posts

Osman Nuri Köknar

Adliyede dün hareketli geçen duruşmadan sonra gece 02:20 sıralarında maskeli iki kişi tarafından pompalı tüfeklerle adliye binasına açılan ateş sonucu bir güvenlik görevlisi ayağından vurularak yaralanmış. Ateş açanlar halen aranıyor. Bu hain saldırıyı kınıyor, yaralı güvenlik görevlisi arkadaşımıza acil şifalar diliyorum. Suçlular bir an önce yakalanır inşallah.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Moderatörlerimizden Cem Işık avukattır bilirsiniz. O da sabah görmüş durumu. Pompalı gibi durmuyordu gerçi mermi delikleri ama sonucu değiştirmez.

Güvenliklerin silahları bile yok. Polis yok. Gece kim nasıl savunsun kendilerini? Saldırganlar bisikletle gelip gitmişler.. Şaka gibi...

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Hakan Türkoğlu

gülsuyunda ölen gencin duruşması vardı galiba gündüz özel güvenlikler duruşma salonuna olay çıkarmak için giren gruba izin vermedi onlarda misilleme yaptı ben böyle yorumluyorum

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Osman Nuri Köknar

Moderatörlerimizden Cem Işık avukattır bilirsiniz. O da sabah görmüş durumu. Pompalı gibi durmuyordu gerçi mermi delikleri ama sonucu değiştirmez.

Güvenliklerin silahları bile yok. Polis yok. Gece kim nasıl savunsun kendilerini? Saldırganlar bisikletle gelip gitmişler.. Şaka gibi...

Valla bende mermi deliklerini görünce ağır namlu silah diye düşündüm yani nerden baksanız 3-4 cm çapında delikler var. Detayları daha sonra ortaya çıkar. Bizim bu adliyede şaka gibi olan daha çok şeyler var.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce

2 ayaklı insanların !!! gün geçtikçe çoğaldığı garip bir toplum olma yolunda hızla ilerliyoruz. mübarek cuma saati Allah cümlemize akıl fikir ihsan eylesin... AMİN

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol
(düzenlendi)

Yazık, koskoca Kartal adliyesi gibi bir yerde güvenlik görevlilerinin bostan korkuluğu gibi silahsız bir şekilde görev yapması kadar akıl almaz saçma bir duruma nasıl bir anlayışla yaklaşmak gerekiyor çok merak ediyorum doğrusu   :unsure2: Güvenlik görevlisi arkadaşlara acil şifalar diliyorum....

tarihinde Serhan Gürbüzol tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Valla bende mermi deliklerini görünce ağır namlu silah diye düşündüm yani nerden baksanız 3-4 cm çapında delikler var. Detayları daha sonra ortaya çıkar. Bizim bu adliyede şaka gibi olan daha çok şeyler var.

Pompalı gibi tüfeklerde fişek içinde bir sürü saçma vardır ve ateş edildiğinde açılarak genişleyerek ilerler. 

Tabanca tarzında delikler vardı o camda. 

Yorum bağlantısı

Nasıl bir cesaret anlayamıyorum. Biz yanlış park eden adama sinirlenemezken ,insan öldürecek kadar ileriye gitmek nedir?  :angry:

Acil şifalar..

Yorum bağlantısı
Osman Nuri Köknar

Nasıl bir cesaret anlayamıyorum. Biz yanlış park eden adama sinirlenemezken ,insan öldürecek kadar ileriye gitmek nedir?  :angry:

Acil şifalar..

Gelecek kaygısı olmayan adamın cesaret konusunda her türlü sınırı zorlayacağını düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Cem Işık

2 bisikletle 3 kişi gelmişler, 1 şarjör boşaltmışlar kapıya ve hedef gözeterek. Polis olmaması ayrı bir durum kapıda. Dünyanın en büyük adliyesi ama gece olunca coplu güvenliklere emanet. Dışarda kamera vs yok mobese vs..

Ben kapıda 4 5 mermi deliği gördüm tabanca sanıyorum. Polisler de tabanca diyorlardı  saldırı silahı için.. 3-4 fotoğraf çektim ama yüklemedim kan izleri vs var.

Allah esirgesin herkesi bunlardan..

• Beğen 3
Yorum bağlantısı

Terörizmin her türlüsü kirlidir ve eylemin nedeni ne kadar insani de olsa(bu eylem için konuşmuyorum) metodu o derece insanlık dışıdır. Bu eylemin de amacına ulaşmaması sevindirici. İnşallah Yüce Allah Türk Milleti'ni bu tür garabetlerden korur.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı

Şükür sadece yaralı ile atlatılmış... Birçok kurumuzda maalesef güvenlik zafiyeti var.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...