İçeriğe Yönlendir

Brc Montajımızıda Tamamladık (Resimli)

Turaç Engin

Recommended Posts

Turaç Engin

El belki degebilir fakat uzerine birsey koyulmaz bizim aracta... Bakalim problem olursa daha alternatif bir cozum uretiriz... Cok problem yasarsam o dugmeyi dagitip konsola entegre ederim.. :)

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Gül-Cem  Mersin'deki en iyi firma diyebilirim. 

Oğlu çoçukluk arkadaşım ve temiz iş yaptıklarını yakınen bilirim.

Hayırlı olsun güle güle kullanın.

Yorum bağlantısı
Turaç Engin

Tesekkur ederim. Gül-Cem'in isciliklerini gorene kadar mersinde taktirmak konusunda baya kararsiz kalmistim ama gercekten 1 numaralar konularinda...

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Hayırlı olsun..

Yalnız birşey dikkatimi çekiyor bu lpg düğmesi konusunda benim araçta ki gibi hiç bir focusta görmedim.. Kimse akıl edemiyor mu yoksa başka bir sebebi mi var anlamadım gitti..Oysaki ben yerinden çok memnunum. Fotoğrafını çekip yükleyim de bundan sonra yaptıracaklara fikir versin bari.. Anlatınca anlaşılmıyor :)

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

JdGXgQ.jpg

OJlkXD.jpg

zQDgzj.jpg

Bu şekilde yuvarlak düğme olanlara ısrarla öneririm.. BRC için biçilmiş kaftan bence.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Turaç Engin

Benzin Lpg geçişi sıkıntılı olur ama Ayhan bey... Bende düşünmüştüm orayi... Işıklara bakmak isterken dahi dikkatinizin dağılması kuvvetle muhtemel.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Benzin Lpg geçişi sıkıntılı olur ama Ayhan bey... Bende düşünmüştüm orayi... Işıklara bakmak isterken dahi dikkatinizin dağılması kuvvetle muhtemel.

Yok ya hiç öyle bir durum olmuyor..Zaten benzinden lpg ye otomatik geçiyor sizlik bir durum yok ki.. LPG düğmesi bence dikiz aynası gibi har saniye takip edilecek birşey değil. Zaten bittiğinde de sesli ikazı var :D Focusta iddia ediyorum daha iyi bir yer yok.. Konsola düğme üstüne konulmuşları görünce tüylerim ürperiyor :D

Yorum bağlantısı
Turaç Engin

O konuda haklisiniz konsolda cok egreti duruyor bencede :D ama manuel lpg gecisi yapilacaginda sıkıntılı. Kendi adima sık sık benzine gecerim ben (agresif kullanıcı oldugum için subap mevzuundan dolayı lpg de rpm cevirmiyorum fazla)

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

O konuda haklisiniz konsolda cok egreti duruyor bencede :D ama manuel lpg gecisi yapilacaginda sıkıntılı. Kendi adima sık sık benzine gecerim ben (agresif kullanıcı oldugum için subap mevzuundan dolayı lpg de rpm cevirmiyorum fazla)

Siz o düğmeyi kısa süre sonra bozarsınız o zaman :D zırt pırt basılmaz ki canımm :p

Yorum bağlantısı
Yildirim Karaca

arkadaşlar peki istanbulda  avrupa yakasında en iyi lpg ci nerede acaba aklımın kenarında dursun bir gün bizde geçeriz belki ...selamlar

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...