İçeriğe Yönlendir

Etkinliklerde Bunu Mu Oynasak :)

Eray Alicikoğlu

Recommended Posts

Eray Alicikoğlu

kendim Kosovalı olmama rağmen hiçbir düğünde denk gelmedim bu oyuna bulgarların oyunuymuş adı zayçe  hoşuma gitti acaba etkinliklerde böyle birşey mi yapsak eğlenceli olur FORDÇU oyunu diyen de var :D ama oyun hata affetmiyor hareketi kaçıran sakata gelir :D

http://www.youtube.com/watch?v=lIkfBr5R4Nk

http://www.youtube.com/watch?v=x7oaOi4ho70

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Eray Alicikoğlu

Hahahaha :D

Bunu Hakan abi oynamasın :D malum esp arada devre dışı kalıyor :p

388e6c65dfd5e84cc36add9d5bb0676b.jpg

:biggrin:  :D  :D  valla orda halay çekerken 2 kişiyi götürmüş ama bunda böyle bişey olsa önden 5 kişi sakata gelir Hakan abi oynamasın bunu

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Eray Alicikoğlu

halay başı olmak isteyen var mı :p

Hakan abiyi başa geçiririz ki sakatlık çıkmasın  :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Dere

Hakan abiyi başa geçiririz ki sakatlık çıkmasın  :D

Hakan'ı başa geçirecez, arkadaki herkes de Hakan'a mı...? Tööbe, tööbeee... Neyin peşindesin sen? Hakan duymasın. :crazy:

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Eray Alicikoğlu

Hakan'ı başa geçirecez, arkadaki herkes de Hakan'a mı...? Tööbe, tööbeee... Neyin peşindesin sen? Hakan duymasın. :crazy:

HAHAHAH  :D  yok be abi naptın sende ben olabilecek kazaları önlemeye çalışıyorum yoksa en fazla 2. sıradaki bi sakatlık çıkarabilir 

Hakan abi koşş yoksa kötü yerlere gidiyo muhabbet  :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Bu bize gelmez kardeş, kosovada oynasınlar bırak sen, bizde olay çıkar, ne o öyle zıp zıp bir ileri hadiiii sonrası fena  :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eray Alicikoğlu

Bu bize gelmez kardeş, kosovada oynasınlar bırak sen, bizde olay çıkar, ne o öyle zıp zıp bir ileri hadiiii sonrası fena  :D

abi bulgaristanda oynanıyo bu oyun ben kosovalıyım bizde yok bu oyun ama doğru bizde pek tercih edilmez yok sen benim eşimin arkasında niye oynuyon falan :D

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

abi bulgaristanda oynanıyo bu oyun ben kosovalıyım bizde yok bu oyun ama doğru bizde pek tercih edilmez yok sen benim eşimin arkasında niye oynuyon falan :D

Pardon  :biggrin:    yok çok tehlikeli, dediğin gibi, hiioppp nooluyor bakiim diyip  :bomb:  :superman:  :yildizlar: bize gelmez bu oyun, halay neyinize yetmiyor kardeşim  :D

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eray Alicikoğlu

Hakan abi görmeden konuyu kapattiracaksin bak :D

bişey yok canım dede şaşırmış adımları sadece  :fiuw:

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

biraz sakata benziyor, ancak malum ford ismi geçiyorsa her şey denenebilir. :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Yorum yapmak istemiyorm ! Bizim dans etmemiz için gerekli kafa malum tehlikeli ;)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ensari Tekel

Hocam Bulgarların günahını almayın, Kosovalı olmamanıza rağmen bilmemeniz normal çünkü oyun Estonyalıların folk dansı  :)  Buz dolabı gibi adamlardan böyle oyun, tabi %80 alkollü içkiyi alınca böyle oluyor. :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...