İçeriğe Yönlendir

Ingilizce Bilen Bi Arkadaş Lazim :d

Uğur Çınar

Recommended Posts

Uğur Çınar

http://www.ebay.com/itm/Fit-For-VW-Skoda-Seat-with-CD-changer-Car-MP3-CDC-Switch-Cable-12pin-new-item-/261559075904?hash=item3ce622c440&vxp=mtr

şu ürünü almayı düşünüyorum ama benim teyp e uygun değil benim yerime ürünün sahibine  pionner 9700 modeline uygun varmıymış sorabilirmi ? 

http://www.aliexpress.com/item/Car-MP3-CDC-Switch-Cable-For-12pin-VW-Audi-Skoda-Seat-Quadlock-with-CD-changer/1974188188.html

buda aliexpressteki başka bi ilan

Yorum bağlantısı
Ahmet Taşkın
(düzenlendi)

I want to buy this product but it is not suitable for my vehicle Have you g.o.t. suitable product with pionner 9700 model?

Basit bir ingilizceyle çevirdim. (Not ürün ne bakmadım)

(g.o.t deki noktaları çıkarın gönderirken. Forum küfür olarak görüyor yazamıyorum :D )

tarihinde Ahmet Taşkın tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

Kullandığınız web sayfası otomatik olarak çevirmiyor mu?

hiç alışveriş yapmadığımdan bilememekteyim :D çevirirmi çevirmezmi :D

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

Bilen birisi var ama Muula'da :crazy:

yav benim yerimede alabilir sıkıntı yok parası noı gondeririz muğlaya :D :D:D 

Yorum bağlantısı
Murat Dere

yav benim yerimede alabilir sıkıntı yok parası noı gondeririz muğlaya :D :D:D

Oyy Muğla'ya para mı gönderiyon? Gönder hemen! :p Konuyu gördüm de cepten katılıyorum aranıza. Evde değilim. Türkçesini yaz, çevirelim bebişim. ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadir

Bilen birisi var ama Muula'da :crazy:

Yav ben bunu Mualla diye okudum

Heralde murat Hocamın kod adı Mualla dedim kendim kendime..[emoji1]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Karadağ

Duymasın :p

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Hayrettin, kaşınıyosun gülüm. Kaşıyacam bi gün, işte o zaman hayret edeceksin. :seytan:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadir

Hayrettin, kaşınıyosun gülüm. Kaşıyacam bi gün, işte o zaman hayret edeceksin. :seytan:

Bak seninle ingilizce kavga ederim [emoji125]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

Oyy Muğla'ya para mı gönderiyon? Gönder hemen! :p Konuyu gördüm de cepten katılıyorum aranıza. Evde değilim. Türkçesini yaz, çevirelim bebişim. ;)

abi türkçesi :D nasil olur bilemiyorum ama yazayım :D 

bu ürünün pionner 9700 modeline göre olanı varmı 

yazacağım cümle bu :D 

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Yukarıda Ahmet'in yazdığı olurdu o zaman. Ama galiba sen bana şımarmak istedin. :p Al o halde; "I'd like to buy this cable for my car stereo, Pioneer 9700. Do you have it?" ya da "Do you have switch cables for Pioneer 9700 car stereos?" ;)

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Murat Hoca ya geçen sene aliexpresten yardımcı ol da ampul alalım dedik sağolsun yardımcı oldu ancak ampul yerine patates soyacağı gelmişti :p:)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Dere

Murat Hoca ya geçen sene aliexpresten yardımcı ol da ampul alalım dedik sağolsun yardımcı oldu ancak ampul yerine patates soyacağı gelmişti :p:)

Ampul demedin ki sen; armut dedin. Ben olmasam armut soyacağı gelecekti. Hayır armutu soyup nasıl kızartacan, o da ayrı konu. :crazy:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...