İçeriğe Yönlendir

Derin Dondurucu Tavsiyesi

Fatih Öztürk27

Recommended Posts

Fatih Öztürk27

Derin dondurucu almaya karar verdik. Dikey ya da dolap tip karar veremedik. Hangisi daha kullanışlı olur. Marka ve hacim konusunda tavsiyelerinizi bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Mustafa Şimşek
UCF 160 L A+ Derin Dondurucu Blok Kapak iyidir.

İndirimli : 745,87 TL Havale (Nakit)▼ : 708,57 TL (%5.00 indirim)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Uğur, üstten kapaklı...

Üstten kapaklığı artık önermiyorlar.. Çünkü altta kalan ürünlere ulaşmak çok zor. Alta ne koyduğunu bile unuttuğun oluyor deniliyor.En güzeli çekmeceli olan dikey olanlar.. 4-5 çekmeceli olanlar..

• Beğen 3
Yorum bağlantısı

eğer evde istifçi bir anne varsa (bende olduğu gibi)  :D, üstten kapaklı önermiyorum, altta ne olduğunu unutuyorsunuz bir zaman sonra ve erişmesi güç oluyor

Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt
(düzenlendi)

Üstten kapaklının tek derdi malum alttakilerin gözükmemesi ama çok az elektrik harcar buda dezevantajı gideriyor ;) uğur marka ideal

tarihinde Erdem Bozkurt tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce

Yediğimiz gıdalar zaten Allah'lık artık. Bence mevsiminde alıp yemek daha sağlıklı. Ben geçen sene buzluğa artık istiflemeyi terk ettim. Sebzeleride sadece mevsiminde alıp tüketmeye çalışıyorum. Et ve tavuk taze taze yenince tadı çok daha güzel oluyor. Benim kasap fazla aldığımda hesap soruyor hatta buzluğa koyacaksan et vermem sana diye tehdit bile ediyor...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Öztürk27

Bende arçelik mini buzdolabı tipinde olan var. Memnunuz.

Biz de buzdolabı tipine karar verdik. 200 lt boyut olarak da yeterli göründü. Beyaz eşya satan arkadaşı ( Vestel Bayii) şunu önerdi:

http://www.hepsiburada.com/liste/finlux-fxf-210-a-6-cekmeceli-derin-dondurucu/productDetails.aspx?productId=mtfinfxf210&categoryId=22266

Yediğimiz gıdalar zaten Allah'lık artık. Bence mevsiminde alıp yemek daha sağlıklı. Ben geçen sene buzluğa artık istiflemeyi terk ettim. Sebzeleride sadece mevsiminde alıp tüketmeye çalışıyorum. Et ve tavuk taze taze yenince tadı çok daha güzel oluyor. Benim kasap fazla aldığımda hesap soruyor hatta buzluğa koyacaksan et vermem sana diye tehdit bile ediyor...

Abi en güzeli dediğiniz ama kışın dediğiniz nitelikte sebze neredeyse yok. Semizotu, közlenmiş patlıcan, domates, kurban bayramı da yaza denk geliyor artık kısa sürelide olsa et koymak icab ediyor.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Biz de buzdolabı tipine karar verdik. 200 lt boyut olarak da yeterli göründü. Beyaz eşya satan arkadaşı ( Vestel Bayii) şunu önerdi:

http://www.hepsiburada.com/liste/finlux-fxf-210-a-6-cekmeceli-derin-dondurucu/productDetails.aspx?productId=mtfinfxf210&categoryId=22266

Abi en güzeli dediğiniz ama kışın dediğiniz nitelikte sebze neredeyse yok. Semizotu, közlenmiş patlıcan, domates, kurban bayramı da yaza denk geliyor artık kısa sürelide olsa et koymak icab ediyor.

Vestel'in bu modelini gördüm. Çok güzel. Arkadaşda var çok memnun.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Öztürk27

Bire bir Vestelmiş. Sadece marka farklı basılıyor diyor. Hatta değişime giderse Vestel yolluyorlarmış.

Yorum bağlantısı
Cem Dilmen

8 yıldır uğur 200 lt üstten kapaklı kullanıyorm hem sağlam hem de fonksiyonel. Bence uğur iyi bir marka.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emrah Musalli

Fiyat performans acisindan bakmak isterseniz bizde altus aldik. Arceligin yan ürünü. Uygun almistik ve gayet memnunuz. A2+ enerji

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...