İçeriğe Yönlendir

Ford Mu Mazda Mı?

Misafir

84 oy

Bu ankete oy verme veya sonucunu görme izniniz yok Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Seninki tırtmış ozaman. C-Max verelim, bunlarla uğraşma.  :p  :D

Verecen mi yoksa kuruyup gitse de vermiycen mi? Bak vakti zamanında ne yazmışsın sen :

gjGnJ3.png

Yorum bağlantısı

Bunu ben yazmış olabilirim. Ama alıntı bu. Ben.. şey.. Ehem. Kem.. Küm.. Öhhöö..  :p

İlluminati'yi çözmeni beklerdim

Yorum bağlantısı

İlluminati'yi çözmeni beklerdim

Çözdüm zati. Eski Troya  ;) Bakalım sen çözemediğim numarasını anlayacakmısın diye safa yattım. :crazy:

Yorum bağlantısı

MK6 alacağım, 6 sene sonra, kredim 6 sene sonra bitince (Bu cümledeki illuminatili rakamı bulamayınız :crazy: )

Bu sefer almadan önce yıkattırıp iyice inecele de bro  :D

Yorum bağlantısı

Bu sefer almadan önce yıkattırıp iyice inecele de bro  :D

10 bin liralık arabaya yapılan muamele ile 50 bin liralık arabaya yapılan muamele bir olmaz bırro, incelemeden önce Sonax bile yaptıracam bu sefer :biggrin:

görüştüm bu arkadaşla,35 gibi alınır,napıyım kararsızım,araç nasıl sizce,alınırmı,km kafamı kurcalıyo

Önce ben görüştüm, 5 kişiyi devreye soktum, İstanbul-Ankara teyakkuz halinde şimdi, ayrıca sen kararsızsın ben kararlıyım, lütfen sulanmayalım bana önerilen araca Barış Bey Abi :)

Yorum bağlantısı

Önce ben görüştüm, 5 kişiyi devreye soktum, İstanbul-Ankara teyakkuz halinde şimdi, ayrıca sen kararsızsın ben kararlıyım, lütfen sulanmayalım bana önerilen araca Barış Bey Abi :)

tamam kardeşim konuştuğumuz gibi :D

Yorum bağlantısı

10 bin liralık arabaya yapılan muamele ile 50 bin liralık arabaya yapılan muamele bir olmaz bırro, incelemeden önce Sonax bile yaptıracam bu sefer :biggrin:

Boya koruma işi bende kardeşim, bu aralar forumu çok takip edemiyorum, antika bir telefon kullanıyorum. Aldığında haberim olsun 

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Bu var. Km uygun. Detay bir kaporta, yürür aksam kontrolü ile temiz ise fiyatıda çok uygun. 

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-varli-dan-sok-fiyat-c-max-titanym-dizel-173696989/detay

:nea:

Boya koruma işi bende kardeşim, bu aralar forumu çok takip edemiyorum, antika bir telefon kullanıyorum. Aldığında haberim olsun 

Eyvallah kardeşim, teşekkür ederim. Z2'ye ne oldu?

tarihinde Bilal Nazlı tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Oto Japon Eyüp Usta ile Mazda'ların sübap eritme sorunsalı ile ilgili görüştüm, Mazdalarda bu durumun Majezik (?) ince bacaklı sübap kullanılması sebebiyle yaşandığını, bu durumun 60.000-80.000 km'lerde ortaya çıktığını, çip uygulanması halinde 150.000 km'ye öteleneceğini, devir saatindeki iniş, çıkışlarda bu durumdan şüphelenildiğini, şüphelenme durumunda ilk olarak boğaz kelebeği temizliği yapıldığını, sorun çözülmezse sübap eritme tam olarak tespit edildikten sonra motorun açıldığını, 1.500-2.000 TL gibi masrafı olduğunu belirtti. Aynı durum Mitsubishi ve bazı Toyotalarda da yaşanıyormuş.

tarihinde Bilal Nazlı tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

Eyvallah kardeşim, teşekkür ederim. Z2'ye ne oldu?

Arızalandı geri yolladım, sonra lg g3 aldım onunda flaş ı arızalıydı onu da yolladım, sonra dedim z2 iyiydi tekrar alayım.

Aldığımda arızalı çıktı, z2'nin kronik sorunu çok ve çözmüyorlar.

En kral telefon bu :)

Samsung-D880-DuoS-big.jpg

Yorum bağlantısı

Yorgun görünmüyor mu sence? Alsam mı ki? Kim bakacak, baktıracak?

görüştüm bu arkadaşla,35 gibi alınır,napıyım kararsızım,araç nasıl sizce,alınırmı,km kafamı kurcalıyo

Abi fotoğraflar iyi çekilmemiş yorgun olup olmadığı belli değil yani.Dedim ya mert bi detailing yapar alınması durumunda :D 35 çok iyi bir fiyat 2008 in ilk 6 ayı olmasına rağmen cc var bu arabada. Sadece yeni tip gösterge eksik. Diğer donanımlar var. Bi-xenon bile var :D Eğer ki boyaları önemsizse ve kaportada gözü rahatsız edecek sıkıntılar yoksa bence alınır. İstanbulda detaylı bakabilecek birilerini buldun sanırım :)

Yorum bağlantısı

Arızalandı geri yolladım, sonra lg g3 aldım onunda flaş ı arızalıydı onu da yolladım, sonra dedim z2 iyiydi tekrar alayım.

Aldığımda arızalı çıktı, z2'nin kronik sorunu çok ve çözmüyorlar.

En kral telefon bu :)

G3 çok başarılı bence, 880'den sonra tat vermez orası ayrı :biggrin:

Abi fotoğraflar iyi çekilmemiş yorgun olup olmadığı belli değil yani.Dedim ya mert bi detailing yapar alınması durumunda :D 35 çok iyi bir fiyat 2008 in ilk 6 ayı olmasına rağmen cc var bu arabada. Sadece yeni tip gösterge eksik. Diğer donanımlar var. Bi-xenon bile var :D Eğer ki boyaları önemsizse ve kaportada gözü rahatsız edecek sıkıntılar yoksa bence alınır. İstanbulda detaylı bakabilecek birilerini buldun sanırım :)

Araç Barış abiye opsiyonlu, Hakan abi bazı endişelerini paylaştı bizimle, yarın Barış abi bizimle paylaşır onları, araca baktıktan sonra.

Yorum bağlantısı

Çooook uzun süredir satılık ve 19 bin hasar kaydı var :)

Eren, yukarıda sorduğum bir Subaru var. İlan no 176527984. Sana mesafesi ne? Yada ona yakın, bakabilecek biri varmı?
Yorum bağlantısı

Eren, yukarıda sorduğum bir Subaru var. İlan no 176527984. Sana mesafesi ne? Yada ona yakın, bakabilecek biri varmı?

Bana uzaklığı 1,5-2 saat civarı abi.O taraflarda tanıdığım kimse yok malesef :(

Yorum bağlantısı

Bana uzaklığı 1,5-2 saat civarı abi.O taraflarda tanıdığım kimse yok malesef :(

Ok kardeşim. Vazgeçtim gibi. Usta bulmak zprmuş. Sağol..
Yorum bağlantısı

Ok kardeşim. Vazgeçtim gibi. Usta bulmak zprmuş. Sağol..

Abi zaten o kadar beygiri neyle besleyeceksin :D 250 civarı beygir yazıyordu. gerçek mi o ?

Yorum bağlantısı

Abi zaten o kadar beygiri neyle besleyeceksin :D 250 civarı beygir yazıyordu. gerçek mi o ?

Boksör motor, çapraz piston. Doğrudur..
Yorum bağlantısı
Misafir
Bu konu kapalıdır.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...