İçeriğe Yönlendir

Diyarbakırda Klima?

Hüseyin Çolak

Recommended Posts

Hüseyin Çolak

Rasim bey siz neden oradasin memuriyet falan mi? Ben orada olsam sorun degilde esim cok daraliyor

Yorum bağlantısı
Rasim Bolat

Rasim bey siz neden oradasin memuriyet falan mi? Ben orada olsam sorun degilde esim cok daraliyor

evet p.m

çamaşır makina'sının ana kartı yandı, tost makinam yandı, televizyon şakasız artık ıslık çalıyor... :sanssiz:  :sanssiz:  :sanssiz:  

buderus kombi kullanıyorum düşük voltajda çalışma özelliği var,  evde elektrik var ama kombi çalışmıyor. elektrik çok düşüyor markaya takılmayın. ucuz   bir şey bakın bence..   

Yorum bağlantısı
Hüseyin Çolak

Aynen arcelik dusunmeye basladim.siz.nerede oturuyosuniz.bizde.o kadar olmuyor

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Arçelik 24.000, 15.000 ve 50.000 btu kullanıyorum. 24 ve 15.000 olanlar inverter. +1-2 dereceyi görünce yarım saat bazen bir saatte bir buz çözme moduna giriyor. -10 derecede dahi ısıtma yapabiliyor. Rakamı hak ediyor

Yorum bağlantısı
Hüseyin Çolak

yenişehir, elazığ yolu tarafı :unsure2:

Bizde baglardayiz emniyetin orada. Arcelik 124410 galiba onu dusundum.
Yorum bağlantısı
Rasim Bolat
(düzenlendi)

ben beko 7576 kullanıyorum ısıtmada soğutmada süper hiç üzmedi. surda japon pasajının orada bayiler var en ucuz orada bulmuştum. oraya yolunuz düşerse. urfa kapıya gelmeden sağ tarafta iş yerleri var bir bakın bence.  1,800 civarı

tarihinde Rasim Bolat tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ömer ÖZKURT

Yapmayın rasim bey uyunmaz geceleri klimasız yazın :(

Bende çok araştırmıştım
En iyilei mitsubishi ve daikin ama fiyatları direk ikiye üçe katlanıyor.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Hüseyin Çolak

Mart ayinda diyarbakir da olacagim bu sebeple yaz gelmeden de klima isini halledeyim diyorum sizce bu mantikli mi? 2. Olarak demirdokum 17btu luk a3 modelinin fiyatini veriyor servisler gelip gormeden evi uygun diyorlar onun fiyati da 1750 tl imis. Biz bunu 2 kisi kullanacagiz gunduz vaktide evde kullanim cok fazla olmaz diye dusunuyorum. Isin ozu baska marka inverter serisi mi bakayim yoksa klasik klima mi alayim. Cok fazla para da baglamak istemiyorum amorti etmesi belkide uzun zaman alacak. Onerileriniz nedir?

Yorum bağlantısı
Ömer ÖZKURT

Hüseyin Bey 5 seneden önce  amorti etmez bence.2-3 senelik burdaki görevi bitirip satıp ankaraya döncekse, işiniz bitecekse invertera gerek yok çünkü Ankara da ihtiyaç olmuyor klimaya.Ama 10 sene kullanacaksanız inverter derim.Birde şu var daha önce de söylemiştim sessizlik olayı var onada dikkat edin.

Bizim burda ikinci el satanlarda var isterseniz 500 liraya alacağınız bi 12-15 binlikte  işinizi görecektir.Düşünürseniz numarasını alayım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Çolak

Hüseyin Bey 5 seneden önce amorti etmez bence.2-3 senelik burdaki görevi bitirip satıp ankaraya döncekse, işiniz bitecekse invertera gerek yok çünkü Ankara da ihtiyaç olmuyor klimaya.Ama 10 sene kullanacaksanız inverter derim.Birde şu var daha önce de söylemiştim sessizlik olayı var onada dikkat edin.

Bizim burda ikinci el satanlarda var isterseniz 500 liraya alacağınız bi 12-15 binlikte işinizi görecektir.Düşünürseniz numarasını alayım.

Omer Bey 2.el klima kullaniminda tak sokten sonra verimin dustugu hakkinda yorumlar vardi sanki yoksa en guzeli 2. El olur gibi. Aklima yatan inverter olmamasi. Altus falan hakkinda bilgisi ve ya kullanani var mi?
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Hüseyin Çolak

Bugun klimayi satin aldim demirdokum a4 12k btu bakalim yarin takilcak insallah guzel olur.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...