İçeriğe Yönlendir

Nostalji Albümü-1

Lokman Ceritlioğlu

Recommended Posts

Lokman Ceritlioğlu

arkadaşlar elimdeki fotoğraflarla bir şeyler yapmaya çalıştım umarım beğenirsiniz. fotoğrafı olmayan kızmasın. sabah 04.30 kadar uğraştım, baya zormuş, yada bana öyle. :)

• Beğen 37
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

:bravo: Çok güzel olmuş abim. Ellerine sağlık. Emeğine sağlık..  :bravo:

Abi videoyu izlemeden cevap yazmışsın yahu :) 

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Uğur Samyeli

Lokman Bey ellerine sağlık güzel bir çalışma olmuş.Helede hababam müziği ile insan iyice duygusallaşıyor valla... :good1:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Eline sağlık abi çok güzel olmuş sonlara doğru Çağlar abinin hawaii de ki pozu yanlışlıkla araya girmiş herhalde :fiuw:

Yorum bağlantısı

Abi videoyu izlemeden cevap yazmışsın yahu :)

İzledim. Şöyle izledim. Benim işyerinde video açmıyor. Ama mause yi, zaman çubuğunun üzerinde gezdirdiğinde kare kare görebiliyorsun. Yani sizin 11 dakikada izlediğiniz filmi, ben 2 dakikada hızlı hızlı karelereyerek seyrettim. Ha tabi atladığım foto olmuştur ama gördüklerim yeterli. Akşama ful olarak evde seyrediyorum bu tip videoları.  ;) Bizde ketenpere işler olmaz Sami..  :p

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

İzledim. Şöyle izledim. Benim işyerinde video açmıyor. Ama mause yi, zaman çubuğunun üzerinde gezdirdiğinde kare kare görebiliyorsun. Yani sizin 11 dakikada izlediğiniz filmi, ben 2 dakikada hızlı hızlı karelereyerek seyrettim. Ha tabi atladığım foto olmuştur ama gördüklerim yeterli. Akşama ful olarak evde seyrediyorum bu tip videoları.  ;) Bizde ketenpere işler olmaz Sami..

Yakaladım işte  :crazy:  :exc1:   Sana emniyet kemerinden bir ceza yazalım bari ucuz olsun  :nargile:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

O kadar kota harcadım benim sadece 1 fotoğrafım var arabam hiç yok bi daha da girmem bu foruma :p:D

Eline sağlık abicim çok güzel olmuş.

Sohbet birliktelik dostluk hep daim olsun :nazar:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Abi eline sağlık.... 

Gördüklerim... : Çağların saçı varmış, Sühanın göbeği :D

Ben aynıymışım yine boşa bakmayın. :D 

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadir

İzledim. Şöyle izledim. Benim işyerinde video açmıyor. Ama mause yi, zaman çubuğunun üzerinde gezdirdiğinde kare kare görebiliyorsun. Yani sizin 11 dakikada izlediğiniz filmi, ben 2 dakikada hızlı hızlı karelereyerek seyrettim. Ha tabi atladığım foto olmuştur ama gördüklerim yeterli. Akşama ful olarak evde seyrediyorum bu tip videoları.  ;) Bizde ketenpere işler olmaz Sami..  :p

Hep yalan dolan...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez
(düzenlendi)

Abi nefis olmuş, ancak yine en yakışıklı benim, yav nolcek sizin haliniz:)

tarihinde Hüseyin Sönmez tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Sadece yemek fotoğrafları mı var abi, araba falan yok :D :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...