İçeriğe Yönlendir

Tatilini Dalyan - Muğla`da Düşünenlere Yardımcı Olabilirim.

Alp D. Arslan

Recommended Posts

Alp D. Arslan
(düzenlendi)

Merhaba arkadaşlar tatilini tatilini Dalyan - muğla`da düşünenlere yardımcı olabilirim. teşekkürler

- Dalyan hakkında bilgi

- Gezilecek yerler

- Konaklama gibi konular

tarihinde Alp D. Arslan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Merhaba arkadaşlar tatilini tatilini Dalyan - muğla`da düşünenlere yardımcı olabilirim. teşekkürler

ne anlamda,tesis tavsiyesi mi,ücret mi,ulaşım mı.açar mısınız.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı

Yol parası bende olacaksa olur.  ;)

ne anlamda,tesis tavsiyesi mi,ücret mi,ulaşım mı.açar mısınız.

Geçerken senide alırım. Yol parasını kırışırız. Sanırım ücretsiz otel vs..  :dribble:

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

geçerken derken :unsure2:

asıl ben geçerken seni alırım da,araba yoq :p

şaka bir yana her tatile çıkışımda güneye gidiyorsam trakya tarafından gitmeyi seviyor ve tercih ediyorum.bursa tarafından gitmeyi sevmiyorum :)

çanakkaleden arabalıya binicen,ohhh :)

Yorum bağlantısı

geçerken derken :unsure2:

asıl ben geçerken seni alırım da,araba yoq :p

şaka bir yana her tatile çıkışımda güneye gidiyorsam trakya tarafından gitmeyi seviyor ve tercih ediyorum.bursa tarafından gitmeyi sevmiyorum :)

çanakkaleden arabalıya binicen,ohhh :)

Esenler' den Çorlu arabasına bin. Buradan beraber çıkarız. Tüm masraflar senden, araba benden.  ;)

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Esenler' den Çorlu arabasına bin. Buradan beraber çıkarız. Tüm masraflar senden, araba benden.  ;)

2 ailenin akdeniz tüm masraflarını karşılayacağım parayla araba alırım olm ben :p

Yorum bağlantısı

Türkiyenin en iyi plajı olan sarıgerme muhakkak gidilip görülmeli. İddialıyım bence en iyisi :)

Geçen yıl şirketin toplantısı nedeni ile sarıgerme hiltondaydım ama denizi çok güzel gelmedi bana. 1 ay sonra da otel aşırı yağıştan hasar aldı zaten:) bir daha da gitmem oraya:)Bu sene bodrumda yüce Allah kısmet ederse.

Saygılarımla,

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Geçen yıl şirketin toplantısı nedeni ile sarıgerme hiltondaydım ama denizi çok güzel gelmedi bana. 1 ay sonra da otel aşırı yağıştan hasar aldı zaten:) bir daha da gitmem oraya:)Bu sene bodrumda yüce Allah kısmet ederse.

Saygılarımla,

Güzeel... :crazy:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Alp bey,

Bilgi biliyorsanız paylaşılır. Sorulması beklenmez ;)

Bekliyoruz tavsiyelerinizi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Alp bey,

Bilgi biliyorsanız paylaşılır. Sorulması beklenmez ;)

Bekliyoruz tavsiyelerinizi.

Evet, özellikle bir forumda böyle olması gerekir.

Bu güne kadar, ben ustayım bana sorun diyenlere bile hoş gözle bakılmadı burada :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Adam otel rezervasyoncusu olmasın...

Forumumuzda ustalarımız da mevcut. Ama kimse "hadi sorun" diye gelmiyor bize. Bildiklerini anlatıyor ;)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Tansel Yavuz

13 eylül de dalamana tatile gidiyorum, dalyan, sarıgerme ve çevreyi 1 hafta gezeceğim, özellikle deniz, kumsal olarak nereyi tavsiye edersiniz.

Yorum bağlantısı
Onur Demir

iztuzu plaji, kanallar, ekincik koyu, dalyan merkez, koycegiz, kral mezarlari, camur banyosu, iztuzunda deniz bir tarafta gol bir tarafta, bogazdan akan suyun sabah aksam farkli yonde olmasi, karettalar.

Ekincik muhtari irtibat nosuda verebilirim isteyene :)

Baska ?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...