İçeriğe Yönlendir

Temizlik Önemli !

Ümit Mavigöz

Recommended Posts

:D  :D Eğer bu olay gerçek olsaydı, Hakan Erken ve Göksel Yaman  başta olmak üzere çoğu arkadaşımız Lombo yada Ferro ya biniyor olurdu.  :D  :D

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Kerem abi belki de biniyorlar ama bizden gizliyorlar olabilir mi?  :blush:  :fiuw:

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

:D:D Eğer bu olay gerçek olsaydı, Hakan Erken ve Göksel Yaman başta olmak üzere çoğu arkadaşımız Lombo yada Ferro ya biniyor olurdu. :D:D

+ Mert Yeldan + Serhan abi :D
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Cem Işık

Ben inanmıyorum bunlara..

Bence foto montaj olabilir.

Kesin ip var  :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

İlk aracımı o kadar temizledim hiç bişey olmadı :D

Ferrari değil mi o?  :wub:  :crazy:  :D

Kardeşilerine selamlar. Tek yımırta beşizlerisiniz sanırım. Hafif benziyorsunuz.  ;)  :D

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Ferrari değil mi o?  :wub:  :crazy:  :D

Kardeşilerine selamlar. Tek yımırta beşizlerisiniz sanırım. Hafif benziyorsunuz.  ;)  :D

İşyerinde arkadaşlar "yine ferrarine cila mı attın" diyorlardı :D , ilk göz ağrım 3 yıl kahrımı çekti :)

Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu

Benim Nissan Note u hep parlatıyom, Lamboyu bırak kendi sülalesinden GTR olsa yeter bana.

Yorum bağlantısı

Benim Nissan Note u hep parlatıyom, Lamboyu bırak kendi sülalesinden GTR olsa yeter bana.

Abim, senden birşey istesem. Bagajın içinin net görünebildiği bir fotoğraf çekebilir misin? Otomatiğini düşünüyorum. Ama bagaj hacmi kafamı kurcalıyor.

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

:D:D Eğer bu olay gerçek olsaydı, Hakan Erken ve Göksel Yaman başta olmak üzere çoğu arkadaşımız Lombo yada Ferro ya biniyor olurdu. :D:D

Benim araba aventador zaten :p

Abim, senden birşey istesem. Bagajın içinin net görünebildiği bir fotoğraf çekebilir misin? Otomatiğini düşünüyorum. Ama bagaj hacmi kafamı kurcalıyor.

Polo almadan önce baktım ettim, ufak idi baya ya. Gerçi sonrada gidip Polo aldık :D

Yorum bağlantısı

Benim araba aventador zaten :p

Polo almadan önce baktım ettim, ufak idi baya ya. Gerçi sonrada gidip Polo aldık :D

O sebeple seni yazmadım.  ;)  :D

Yorum bağlantısı

BEFORE

64e70309f30b81ec34653eea43c6ede1.jpg

6b5192cd439d7acbbbc9cf0f784016f9.jpg

AFTER

1e68e049ea7b64f679a132b29f48aeba.jpg

Cila bizim işimiz.

Bunlar montaj inanmayin cilaladiktan sonra ancak böyle boncuk oluyor şotofok hepsi inanmayin biz attik olmadı.

Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu
(düzenlendi)

Keremcim benim arabada sınıf standartlarında olan tek şey bagaj, diğer tavan mesafesi arka baş ve diz mesafesi c sınıflarıyla aynı hatta bazı c sınıflarından daha iyi.

Gerçi bagaj 380 litre b sınıflar içinde gene en iyi.Bir gün bu taraflara gelirsen istediğin gibi test edebilirsin.

tarihinde Hakan Gürsu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

İlk aracımı o kadar temizledim hiç bişey olmadı :D

Yanlış markadan başlamışsın yalnız  :tongue:

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
(düzenlendi)

Yanlış markadan başlamışsın yalnız  :tongue:

Ali abi çok memnundum ben 3 yıl kullandım kaşıntı başladı elantraya geçtim, 2 yıl da elantra kullandım, ordan da ceratoya, peder renocudur onu bile fordcu yaptım bu yıl :)

Makul bi c max tdci ghia veya mondi jatco ghia bulursanız fordda duble yaparız :)

tarihinde K&#246ksal Yılmaz tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

+ Mert Yeldan + Serhan abi :D

Ben bu resme inanıyorum neden derseniz Focus'u o kadar cilaladık bak sonunda Ferro değilse de Mondeo oldu  :D   ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Ben bu resme inanıyorum neden derseniz Focus'u o kadar cilaladık bak sonunda Ferro değilse de Mondeo oldu :D;)

bir basamak atlamış :)

Hakan erken de Birşey yok.

Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

bir basamak atlamış :)

Hakan erken de Birşey yok.

Sırasını bekliyor kardeşim, saygıda kusur etmez bilirsin  ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...