İçeriğe Yönlendir

Ford Connect Koltuk Yatık Yük Taşımasından Dolayı Araç Bağlama

Uğur Çınar

Recommended Posts

Uğur Çınar
(düzenlendi)

başlıkta belirrtiğim gibi sabah abimi polis çevirmiş koltuklar yatık yük olduğundan dolayı aracınızı bağlıyacağız demiş biraz diretince bağlatmamış aracı ceza yazıp göndermişler bunlara hakları varmıdır merak ettim araç ruhsatta kapalı kasa camlı kamyonet geciyor aracın k belgesi mevcuttur ? yasa da böyle madde varmıdır abim geldiğinde  ceza ya baktığımda 47/c1 maddesinden 80 lira ceza kesmişler madde ye baktığımda alakasız bi madde itiraz etsek olurmu 

abim şimdi dedi en düşükten yazacam demiş

tarihinde Uğur Çınar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Eray Alicikoğlu

polisler kamyonet üstüne oynuyolar paso k belgesi de var diyosun koltuk yatık sökük onu ilgilendirmez he görüş açını kapatıyo koltuk kafalığından yüksekte ise yük o zaman yazar

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

polisler kamyonet üstüne oynuyolar paso k belgesi de var diyosun koltuk yatık sökük onu ilgilendirmez he görüş açını kapatıyo koltuk kafalığından yüksekte ise yük o zaman yazar

onu biliyorum eray 

bu maddeden ceza yazmak zorunda 

rafik Cezası Madde 30/1-b

Diğer eksiklik ve bozuklukları bulunan araçlarla, görüşü engelleyecek veya bir kaza halinde içindekiler için tehlikeli olabilecek süs, aksesuar, eşya ve çıkıntıları olan araçları kullanmak, karayolunu kullananlar için tehlike yaratacak şekilde olan veya görüşü engelleyecek ve çevredekileri rahatsız edecek derecede duman veya gürültü çıkaran araçları kullanmak,

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gökhan Efiloğlu

enteresan bir durum her şey tam o trafikci yazmak istemiş abi itiraz edebilirsin haklı bulunursan silinir bulunmazsan zaten odiceksin en azından ufak bi cezayla yırtarsın ama ben olsam ugrasmazdım

Yorum bağlantısı
Sercan Eskin

Polis bu kafasına göre davranıyo.. Benim pikabın üstünde ki spotlara da 80 lita yazmıştı.. Bişey diyememek en kötüsü işte :(

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...