İçeriğe Yönlendir

Elektronik Devre Yardım

Serdal Soysal

Recommended Posts

Serdal Soysal

Merhaba arkadaşlar,

indüksiyon ısıtma devresi hakkında bir kaç soru sorabileceğim elektronik bilgisi olan birinin yardımına ihtiyacım var.

be73f1fd7f31bff750a749a9f519bb94.jpg

Ferrite toroid GDT nin görevi dört ucunun nereye bağlantı yapılacağı ve aşağıdaki ferrite toroid in değeri ne olması gerekir.

Yada böyle bir devreyi bana hazırlayabilecek mesleği olan kendisi veya yakını olan varsa daha bi güzel olur.

Teşekkürler arkadaşlar.

Yorum bağlantısı
Serdal Soysal

Yok kerem hepsi çıkmaz sokak girdim içeri çıkışı bulamıyorum. [emoji3]

Yorum bağlantısı

12k dan gir, 100 mt sonra sağa dön. ileride soldaki tek katlı ilk ev.  ;)  :D Allah kolaylık versin.

Abi sizin mesaj atmadığınız konu var mı ?  :crazy:  

Yorum bağlantısı

Maşallah 1 yılda 9800 mesaj. :nazar:  Otomatik cevaplamak için hangi programı kullanıyorsun :D

İlkin Ford sahibi olmakla başladı maceram. Daha sonra Ford sevdası, sizleri tanımak, ilkin arkadaş, sonrası dost edinmek, hoş sohbet muhabbet ortamı, bilgi paylaşımı, mangal vs derken.. 7/24 bilgisayar başında geçince, forum yaşam biçimi oluyor. Face mace hikaye kalıyor Fctr yanında..  ;) Fctr aşkı anlatılmaz, yaşanır.  ;)

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
(düzenlendi)

Mos gate driver trafosu. Sağ el kanunu ile sarılacak. Frekansa göre hesabı yapılacak

tarihinde Servet Aydın tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Serdal Soysal

Bir ilave, şeması olan cihaz en fazla 300 watt verir ki indüksiyonda bir işe yaramaz

Abi müsaitmisin telefonla arayabilirmiyim
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...