İçeriğe Yönlendir

İzmir'den Eskişehir'e Bisiklet Getirebilecek?

Furkan Avcı

Recommended Posts

Furkan Avcı

Olmaz Furkan,haftada 1-2 kere istanbul - eskişehir arası,kuzenim tır ile forda parça sevkiyatı yapıyor,burada olsa tıra yükler yollardım.

Ben İzmir'den İstanbul'a gidiş kolay sandım, Bursa'da alırdık :)

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Evet bu gece saat 01:00 otobüsü ile İzmir'e gidip sabah 07:30 gibi izmire ineceğim, öğleden sonrada 17:00 gibi tekrar binip geri Eskişehir'e geleceğim.

Muhtemelen aradaki vakitte Sabri abim (Sağolsun varolsun) ile birlikte olacağım. Araçla gelmeyeceğim için pek bir yere kıpırdama şansım yok gibi.

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı
(düzenlendi)

sabriusta2.jpg

sabriusta3.jpg

sabriusta5.jpg

sabriusta6.jpg

Buda yeni takılmış taklit DAYCO triggering hali, duman olmuş araba yolda kalmış.

sabriustatriger.jpg

tarihinde Furkan Avcı tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sabri Güngör

Furkan Kardeşim ne yaptın gelen var gelemeyen var milletin canı çekecek şimdi :p

Fotolardaki üçüncü kişi kim? bilene %50 iskonto :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Furkan Kardeşim ne yaptın gelen var gelemeyen var milletin canı çekecek şimdi :p

Fotolardaki üçüncü kişi kim? bilene %50 iskonto :p

Ben dahil mi :D Çok selam söyle abi ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Beni niye vapura bindirmedin :)

Erdoğan abi değilmi o :p

Herkeşe yoghhh... :)
Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Var tabi abi bisiklet taşıma işini asla sorun etmezler çünkü kuralları içersinde var ön tekeri sökmen şartıyla koyabilirsin diğer firmalar çok sorun yaparlar bazıları almıyor laf ediyor para alıyor çok dertli , ayrıca ismail ayazın sahibi bilecikli :)

Aynen dediğin gibi tek kelime bile etmeden bisikletin sadece ön tekerini sökerek aldılar, ben Sabri ustamın orda havalı naylonlarla güzelce sarıp sarmaladım, sağı solu çizilmesin zarar görmesin diye.

sedona345_tasima.jpg

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...