İçeriğe Yönlendir

Sony Teyp " Unconfıgured Mode " Yazısı

Alper Başdemir

Recommended Posts

Alper Başdemir

Bu teypden kullanan arkadaşlarda da ilk açıldığında bu uyarı çıkıyomu acaba? Yoksa benim teyp ile ilgili bir sıkıntımı var çözemedim :(

zjQzppr.jpg

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

tu3abe3e.jpg

Burada diyor ki bu teyplerde ki dab sistemini tamamlayan bağlantı s-max , galaxy ve mk4 mondeolarda var. Bu yazının çıkmasının sebebi tam olarak araçla yapilandirilamiyor olmasiymis. Focus ve fiesta ların iletişim protokolu farklıymış.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

İlginç, bende direk Kuga dan sökülüp benim Fiesta ya aktarılan teyp var, demek ki Kuga ile Fiesta iyi anlaşıyorlar :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

İlginç, bende direk Kuga dan sökülüp benim Fiesta ya aktarılan teyp var, demek ki Kuga ile Fiesta iyi anlaşıyorlar :)

Abi dab yaziyormu seninkinde de?
Yorum bağlantısı
Sermet Gündoğdu

Alper Bey in teybi yurtdışından gelmiş olabilir.Türkiye'de dijital yayın yapan radyo (DAB) varmıki acaba.

Yorum bağlantısı
Alper Başdemir

Kullanımı ile alakalı tek sıkıntı şu; Cd dinlerken mesela 15. şarkıdasın ve aracı park ettiniz kontağı kapatıp indiniz 1 saat sonra geldiniz cd 1. şarkıdan başlıyor. Ama park ettiniz 5 dk sonra geldiniz kaldığı yerden devam ediyor :) Bunun dışında radyo hafızasında vs. hiçbir sorun yok.

Yorum bağlantısı
  • 11 ay sonra...
Emre Şimşek

Kullanımı ile alakalı tek sıkıntı şu; Cd dinlerken mesela 15. şarkıdasın ve aracı park ettiniz kontağı kapatıp indiniz 1 saat sonra geldiniz cd 1. şarkıdan başlıyor. Ama park ettiniz 5 dk sonra geldiniz kaldığı yerden devam ediyor :) Bunun dışında radyo hafızasında vs. hiçbir sorun yok.

Benim Focus'ta her zaman kaldığı yerden devam ediyor fakat "UNCONFIGURED MODE" yazısı her açılışta çıkıyor. Sanırım Mert'in bulduğu şeyle alakalı ama arabanın teyibi orijinal diye biliyordum, yani geçmişte değişmemişti sanki...

Yorum bağlantısı

Dab yazısını görünce ondandır diyecektim, Mert'de belirtmiş zaten. Yurtiçindeki modellerde DAB yazısı hiç görmedim.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Alper Başdemir

Yazının çıkması sorun değilde, cd devamlı başa dönmesi gıcık ediyo beni :)

Yorum bağlantısı
  • 5 yıl sonra...
Eren Kara

bu sorun bendede var teypte herşey sorunsuz çalışıyor ama unconfigured mode yazısı geliyor.

herhangi bir değişim olmadı titanium sony teyp sadece akü değişti ve böyle oldu

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...