İçeriğe Yönlendir

Ne Biçim İnsanlar Var Bu Forumda Yahu!

Furkan Avcı

Recommended Posts

Hayrettin Bahadir

Valla forumun kaymağını sen yemişsin Furkan  :)

Bize bir jant gönderen bile yok..  :D

• Beğen 15
Yorum bağlantısı
Sercan Eskin

Aile sıcaklığından farkı yok bu forumun.. Herkesten Allah razı olsun..

• Beğen 3
Yorum bağlantısı

Bıçak kemik falan girince konuya dedim olamaz. Gerçekten de düşündüğüm olmadı. Her zaman ki gibi forum, vizyonun da yoluna devam ediyor. :bravo:  

Çok iyiydi abi :D 

Yorum bağlantısı
Engin Karadayan

Zaman zaman gerilsekte bazı konuları konuşurken ;) Forumumuz bir tane.7 yıldır zevkle ve benimseyerek takipteyim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Sırtıkara

İlhan abimin ruhu şa'd olsun, Furkan'ım maneviyat daha mühim. Seni, kardeşini tanıdım aileni tanıdım ne büyük zenginlik.

Geçen başım sıkıştı İzmir'de Sabri Ustam yardıma koştu, sağolasın, teşekkürler falan fişman muhabbetinden sonra şöyle dedi: boşver be biladerim " yalnız yiyen yalnız ölür". Olay budur.

• Beğen 10
Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Furkan ne diyeyim sana kardeşim . Asıl sen şereflendirdin , çok mutlu ettim beni uğrayarak . Kaldı ki doğru düzgün bile agirlayamamisken böyle güzel düşünceleri senden duymak ayrı duygulandırdı beni.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Cem Işık

Sabri baba bana çay ısmarlamasa bile (!) ; canı sağolsun.. İzmir'e gittiğimde çayımın hazır olduğunu bilmek bile kafi.

Allah ağzımızın tadını bozmasın inşallah..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Semih İzgi

:good1:  Gecenin 1in de stop lambamla oynayan Servet Aydını,   Evine gittiğimde bana kendi yatağını ve odasını veren Süha Demirtaşı unutmamak lazım.

Daha sayılacak isim çok.  Sırf sinirimi bozmak için Sokaktaki Jaguar resimlerini gönderen Ersel Çevik ve Cem Işığa da saygılar.   :fiuw:   :flowers:

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

:good1:  Gecenin 1in de stop lambamla oynayan Servet Aydını,   Evine gittiğimde bana kendi yatağını ve odasını veren Süha Demirtaşı unutmamak lazım.

Daha sayılacak isim çok.  Sırf sinirimi bozmak için Sokaktaki Jaguar resimlerini gönderen Ersel Çevik ve Cem Işığa da saygılar.   :fiuw:   :flowers:

Dedim ya bunlar benimle ilgili olan hatırladıklarım, hatırlamadıklarımda o kadar çok ki. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gürkan Çakıroğlu

Furkan kardeşim,

çok güzel ve duygu dolu bir yazı olmuş.

Allah herkesten razı olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sermet Gündoğdu

Böyle bir topluluğun üyesi olmak çok gurur veriyor insana.Allah birliğimizi ,beraberliğimizi, kardeşliğimizi daim etsin inşallah.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Şahin2

en iyi cevap bu olmalı bence :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı

Herkesin yuregine saglik. Furkan sen her guzellige ayri bir baslik acsan olurmus. Cogu kisi bir tane hayra gecen olayi yazmak icin zorlar kendini, sen ayni konuya 7-8 tane sıkıstırmıssin. Zip'li dosya gibi olmus, okudukca sonu gelmedi:) Ancak basligin icin tebrik ederim, bir konu ancak bu kadar ilgi ceker ve kendilerini gizleyen, mutevaziliklerini her zaman koruyan gonlu zengin, kalbi guzel uyelerimiz bu baslik sayesinde taninmayanlarca taninacak, taninanlarsa bir kez daha hayirla ve duayla gonullere taht kuracak.

Sana da tesekkur ederiz, sayende gizli saklilari ogrendik:) Şaka bir yana yapilanin kadrini ve kiymetini bilmekte bir erdemdir ve kalp guzelligini baska bir boyutudur.

Kisaca iyi ki varsiniz:))

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Herkesin yuregine saglik. Furkan sen her guzellige ayri bir baslik acsan olurmus. Cogu kisi bir tane hayra gecen olayi yazmak icin zorlar kendini, sen ayni konuya 7-8 tane sıkıstırmıssin. Zip'li dosya gibi olmus, okudukca sonu gelmedi:) Ancak basligin icin tebrik ederim, bir konu ancak bu kadar ilgi ceker ve kendilerini gizleyen, mutevaziliklerini her zaman koruyan gonlu zengin, kalbi guzel uyelerimiz bu baslik sayesinde taninmayanlarca taninacak, taninanlarsa bir kez daha hayirla ve duayla gonullere taht kuracak.

Sana da tesekkur ederiz, sayende gizli saklilari ogrendik:) Şaka bir yana yapilanin kadrini ve kiymetini bilmekte bir erdemdir ve kalp guzelligini baska bir boyutudur.

Kisaca iyi ki varsiniz:))

Saygilarimla.

Abi ayrı ayrı olunca ne kadar çok oldukları farkedilmiyor, sabah sabah hepsine hayır dua göndermek ve gönderilmesine vesile olmak için tak başlıkta açtım.

Başlığı ve girişide, insanların yüzlerinde bir tebessüm oluşturabilmek ve güne güzel başlamalarına sebep olabilmek için böyle seçtim, sanırım başardım :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Aytaç Akyel

Boyle bir forumda olmak gerçekten mutluluk verici ve bunun parcasi olmak daha da mutlu ediyor insani her bulunduğum dost meclisinde turkiyenin her yerinde bana yardim edecek birileri var derim boşuna demiyormusum furkan kardeşim duygularımi resmen yaziya dökmüş boyle bir forum başka nerde vardır bilmiyorum antalya da bir kardesiniz bir evimiz olduğunu unutmayın yapabileceğim birşey olursa basim ustune

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Boyle bir forumda olmak gerçekten mutluluk verici ve bunun parcasi olmak daha da mutlu ediyor insani her bulunduğum dost meclisinde turkiyenin her yerinde bana yardim edecek birileri var derim boşuna demiyormusum furkan kardeşim duygularımi resmen yaziya dökmüş boyle bir forum başka nerde vardır bilmiyorum antalya da bir kardesiniz bir evimiz olduğunu unutmayın yapabileceğim birşey olursa basim ustune

Bu forum insanın yardımlaşma duygusunuda geliştiriyor, nasıl mı?, böyle şeyleri okudukça; insanın bende birşeyler yapayım benimde birine bir faydam dokunsun, manen mutlu olayım istiyorsun.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...