İçeriğe Yönlendir

Connect Yakıtı Normalmi

Gökhan Efiloğlu

Recommended Posts

Gökhan Efiloğlu

abiler iki gün önce aracı fulledim ve 211 km gttim aynı yerden tekrar fulledim bu arada hep ş.içi kullandım ve arac 18.5 lt aldı litre fyatı 4.43 . km de 39 kuruşa geliyo 90 lık için normalmidir teşekkürler

Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce

Kullanılan güzergaha göre değişir. İstanbulda 6 litrede 12 litrede yakacağı yerler var...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

200 km kullanımla depo hesabı çok yanıltır. 500 -600 km kullanıp aynı şekilde hesap yapın o zaman gerçek değere yakın bir sonuç bulursunuz.

Örnek olrak ilk doldurduğunuzda yakıt köpürdüğü için tabanca erken atar. İkici dolumda az yakıt aldığınız için köpürme az olacak ve daha çok yakıt alacak aracınız. Böylelikle sonuç yanıltıcı olacak..

Yorum bağlantısı
Sercan Eskin
(düzenlendi)

Fiyat bazında şuan bilemem ama 2yıl önce sattığım 110ps Connect'le bir depoda ortalama 850-930 km yol gidiyordum ş.içi ş.dışı karışık..

Bir depoyu boşaltarak daha net ni ölçüm yapabilirsiniz..

tarihinde Sercan Eskin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Gökhan Efiloğlu

200 km kullanımla depo hesabı çok yanıltır. 500 -600 km kullanıp aynı şekilde hesap yapın o zaman gerçek değere yakın bir sonuç bulursunuz.

Örnek olrak ilk doldurduğunuzda yakıt köpürdüğü için tabanca erken atar. İkici dolumda az yakıt aldığınız için köpürme az olacak ve daha çok yakıt alacak aracınız. Böylelikle sonuç yanıltıcı olacak..

abi ilk yakıtta gırtlaga kadar doldurttum ikincide ayni pompadan aynı şekilde gırtlaga kadar doldurttum ayrı olarak abi bugun egr vakum kontrol valfini degistirdim ancak aracın içinde rolantide ruzgar sesi gibi ses var gaz verince kesiliyo bu nedir abi acaba çıkardıgımmı taktıgımmı arızalı
Yorum bağlantısı
Gökhan Efiloğlu

Kullanılan güzergaha göre değişir. İstanbulda 6 litrede 12 litrede yakacağı yerler var...

abi istanbul sancaktepe uskudar karisik :)
Yorum bağlantısı
Gökhan Efiloğlu

connectler çok yakar kardeş sat partner al :D

oooo tevfik devrem nerelerdesin ...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...