İçeriğe Yönlendir

2.0 Toyota Avensis Hakkında

Kenan Kalayci
Çözüme git Fatih Keskin tarafından,

Recommended Posts

Ramazan Eğin

Hakikaten fazla bi fark olmuyor yakıt konusunda,

Ben de cok tereddütte kalmıştım almadan önce ama sizin sayenizde dogru yolu buldum

Forumda eski Toyota Carina kullanıcıları varsa, en güzel yorumları onların yapacağını düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Kenan Kalayci

Araçla 1.000 km ye yakın yol yaptım 10 litre gibi bir tüketimi var suan sehir ici sakın kullanımda,

Aracın kasasını ve motorunu düşündüğümde bana normal geldi..

Sizin fikirleriniz nedir? Daha az yakması icin önerileriniz var mı??

Yorum bağlantısı
Ramazan Eğin

Araçla 1.000 km ye yakın yol yaptım 10 litre gibi bir tüketimi var suan sehir ici sakın kullanımda,

Aracın kasasını ve motorunu düşündüğümde bana normal geldi..

Sizin fikirleriniz nedir? Daha az yakması icin önerileriniz var mı??

Tüketimi benzinde mi yoksa lpg de mi yaptın?

Yorum bağlantısı
Kenan Kalayci

Tüketimi benzinde mi yoksa lpg de mi yaptın?

Danimarka da yasıyorum ne yazik ki lpg yok

Yorum bağlantısı
Kenan Kalayci

Araç maşallah çok diri duruyor. Eger ki yasadiginiz ulkede lpg yoksa tuketimi sorun etmeyin muhtemelen benzin Turkiyeye gore cok daha ucuzdur Türkiye de binlerce insanin hayali olan 2.0 motor arabaya benzinle binmenin keyfini yasayin :)

Allah a sukur arac su an icin beklediğimden daha iyi cikti:))

Benzin burda biraz daha ucuz tl karşılığı 4.30 tl civarında:))

Yorum bağlantısı
Ramazan Eğin

Allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin. Araç gerçekten yıpranmamş görünüyor. Bakalım bizim alacağımız araç ne olacak :)
Muhtemelen Toyota,Mazda yada Ford üçgeninden biri olur sanırım.

Yorum bağlantısı
Kenan Kalayci

Allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin. Araç gerçekten yıpranmamş görünüyor. Bakalım bizim alacağımız araç ne olacak :)

Muhtemelen Toyota,Mazda yada Ford üçgeninden biri olur sanırım.

Amin abicim hepimize insallah..

Turkiye de benim 97 corolla 1.6 gli de var şiddetle tavsiye ederim abi her yönüyle cok guzel bi arac frenleri dışında

Yorum bağlantısı
Ramazan Eğin

piyasanın tansiyonu halen yüksek sayılır. kış aylarına doğru yavaş yavaş düşer inşallah. o zaman bakarız artık.

Yorum bağlantısı
Kenan Kalayci

piyasanın tansiyonu halen yüksek sayılır. kış aylarına doğru yavaş yavaş düşer inşallah. o zaman bakarız artık.

Turkiye arac piyasası her zaman cok yuksek, insallah hayalindeki araca en kısa sürede kavuşursun abi::))

Yorum bağlantısı
Naim Durmaz

Allah kaza bela vermesin güle güle kullanın :nazar: 

Yakıt olarak 2.0 motorun 10 litre yakması normal ,uzun yolda sabit hızda ortalama 7-7.5 arası yakar.

Yorum bağlantısı
Caner Kırmacı

Hayırlı olsun kazasız belasız. bende bir ara alacaktım sonra ford almıştım. Carinalar avrupa montajlıdır avrupa 150bg gt versiyonundan 5 kapı hatcbacki de vardır ama tütkiyede pek bulunmaz. Türkiyedeki bg kısıtlamasından dolayı 140bg 128 bg düşürülmüş şeklinde bir muhabbet var. Avrupada 1.8 ve 1.6 da var. Corono nun son serisidir sonra avensise devretmiştir.

Yorum bağlantısı
Kenan Kalayci

Allah kaza bela vermesin güle güle kullanın :nazar:

Yakıt olarak 2.0 motorun 10 litre yakması normal ,uzun yolda sabit hızda ortalama 7-7.5 arası yakar.

Cok cok teşekkürler hepimize kazasiz günler insallah
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...