İçeriğe Yönlendir

Hararet.. :(

yavuz caner şentürk

Recommended Posts

yavuz caner şentürk

Arkadaşlar Merhaba malesef bugun aracıım hararet yaptı yola cıkalı 15 Dk falan olmuştu ki su kaynattı ancak yine de hararet göstergesinin ışığı yanmadı..   İstanbul içi tanıdıgı iyi tamircisi olan var mı ??  

Yorum bağlantısı
yavuz caner şentürk

teşekkür ettim.. anadolu yakasında oturuyorum bostancı sanayi kadosan sanayii falan olaibilir.. .  haharet göstergesini  çalışmaması tedirgin etti.. soğutup suyu tamamladım sonra  fanı açarak gelidm eve kadar sorun çıkartmadı ama yine de en acılınden götürmek lazım..

Yorum bağlantısı
Çağdaş Başlılar

Dostum ümraniye sanayiye gidersen oto menekşeyi sor hemen arka sokağında üçüncü oto var sefer usta gidersen yardımcı olur iyi ustadır yanındaki elektrikçiside iyidir yardımcı olurlar.

Yorum bağlantısı
yavuz caner şentürk

cok teşekkür ederim.. yarın gideceğim

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

KA'nın ustası belli. Maslak'ta Osman usta,, No name servis ile görüşün mutlaka.

Korkmayın, döküm motordur, kolay kolay zarar görmez hararetten.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
yavuz caner şentürk

Osman usta ya özelden yazmıştım dönüş yapmadı nette de iş yerinin telefon numarasını bulamıyorum malesef.. iletişime geçmek için nnumarası varmı sizde acaba 

Yorum bağlantısı
yavuz caner şentürk

0 (535) 723 87 29

Osman usta

ok teşekkür ettim..

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
  • 3 hafta sonra...
yavuz caner şentürk

uzun zamandır giremedim siteye kusura bakmayın. hallettim sorunu uzun yol yaptım hatta bursa oradan edirne yaptım korktum bıkıntı çıkar diye ara vermeden gidince ama 700 km yol gittim iki defa durarak hiç bir problem çıkartmadı çok şükür..

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

uzun zamandır giremedim siteye kusura bakmayın. hallettim sorunu uzun yol yaptım hatta bursa oradan edirne yaptım korktum bıkıntı çıkar diye ara vermeden gidince ama 700 km yol gittim iki defa durarak hiç bir problem çıkartmadı çok şükür..

Nasıl halloldu?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...