İçeriğe Yönlendir

Torque(Elm327) Bağlanmıyor

Onur Oflaz

Recommended Posts

Onur Oflaz

Elm327 cihazını torque programında çalıştırmak istedim. Ancak dört işaretten üçü yanıyor. Sondaki araç işareti yanıp sönüyor. Sorun nedir acaba?

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Elm327 cihazını torque programında çalıştırmak istedim. Ancak dört işaretten üçü yanıyor. Sondaki araç işareti yanıp sönüyor. Sorun nedir acaba?

Telefon ne ?
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

lg g2. androidlerin tamamında çalışmıyor mu ?

Yok ıphone da wifi sistemi olmalı.
Yorum bağlantısı
Onur Oflaz

Yok ıphone da wifi sistemi olmalı.

onu biliyorum da benimki android işte :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

telefonda bluetooth özelliğini aktif edip taratın, sanırım clx bunu bulun, şifre isteyecek, şifre 6-7-8-9 girip eşleştirin. proğramı çalıştırın, en üsttekini tıklayın, seçeneklerden login start seçin, bağlanması lazım.

Yorum bağlantısı
Onur Oflaz

telefonda bluetooth özelliğini aktif edip taratın, sanırım clx bunu bulun, şifre isteyecek, şifre 6-7-8-9 girip eşleştirin. proğramı çalıştırın, en üsttekini tıklayın, seçeneklerden login start seçin, bağlanması lazım.

aynilarini yaptim ama araca baglanmiyor abi

Yorum bağlantısı
Onur Oflaz

başka bir telefonla deneyin derim.

2 telefon 1 tabletle denedim abi :(

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

telefonun bluetooth özelliğinde iken görünür yap, oda sıkıntı yapıyordu galiba. oda olmaz ise cihazda sorun olabilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Onur Oflaz

Telefonla cihaz eşleştiğine dair onay alıyor musunuz?

Alıyorum. Programdan girip obd II cihazını da seciyorum

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Alıyorum. Programdan girip obd II cihazını da seciyorum

Telefon ile cihaz eşleştikten sonra Torque'ta da cihazı seçebiliyor olmanız gerekiyor. Settings'ten kontrolleri yaptınız mı?

Yorum bağlantısı
Onur Oflaz

Telefon ile cihaz eşleştikten sonra Torque'ta da cihazı seçebiliyor olmanız gerekiyor. Settings'ten kontrolleri yaptınız mı?

Aynen öyle seçebiliyorum. Başka kontrol mü var?

Yorum bağlantısı
  • 9 ay sonra...
Bekir YILMAZ

J180 PWN protokollü araçalarda klon elm cihazları ecu bağlantı problemi çıkartabiliyormuş (konuyu hortlattığım için kusura bakmayın)

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Fatih Aldemir

4 işaretten üçü yanıyorsa zaten bağlanmış :) sonuncu araç profili..

Yorum bağlantısı
  • 2 yıl sonra...
Alpay Sumer

Konu hortlasin.Peki bu cihazin sifresini degistirmek mumkun mu? Ben surekli baglanti kurmak istesem zarari olur mu?

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Geçen bakayım su sıcaklığına dedim bağlanmadı, işin garibi gaz kesiyor, hız göstergesi sıfıra düşüyor 5-10 saniye arayla program açık olduğu sürece.

Önceden bağlanıyordu, değişiklik yok.
Torque pro var, cihaza bağlı ama ECU ya bağlantı yok görünüyor.

Yorum bağlantısı
Geçen bakayım su sıcaklığına dedim bağlanmadı, işin garibi gaz kesiyor, hız göstergesi sıfıra düşüyor 5-10 saniye arayla program açık olduğu sürece.

Önceden bağlanıyordu, değişiklik yok.
Torque pro var, cihaza bağlı ama ECU ya bağlantı yok görünüyor.
cihaz ışığı yanıyor ise ve daha önce sorunsuz bağlantı yapıldı ise 2 ihtimal var.
telefonun Bluetooth u bozuk olabilir ki LGlerde sık görülür.
2.cihazın Bluetooth bozulmuş olabilir. başıma gelmişti 1 seneye kalmadan bozulmuştu ispat ettim yenisini ücretsiz gönderdiler.
elm alıeken v1.5 çip sürümü alınmalı en iyisi bu sürümüdür
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Akü 1 senelik
Telefon gear S3 e bağlı bozuk olamaz
Cihaz Bluetooth ile bağlı görünüyor, ECU bağlı değil sadece.

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Başka uygulama ile de denedim olmadı. 1 buçuk sene olmuş alalı, bu süre zarfında neredeyse sürekli araçta takılı durdu, yanlış yaptık sanırım. Araca zarar vermemiş olsa bari.79b13b29bd9cf7bd0903be798cd64ce0.jpg0f181d9cd346a6ef12afaba5921ef4cd.jpg8c2376736ae1166cc2dc09768d4be40c.jpg

Yorum bağlantısı
Başka uygulama ile de denedim olmadı. 1 buçuk sene olmuş alalı, bu süre zarfında neredeyse sürekli araçta takılı durdu, yanlış yaptık sanırım. Araca zarar vermemiş olsa bari.79b13b29bd9cf7bd0903be798cd64ce0.jpg0f181d9cd346a6ef12afaba5921ef4cd.jpg8c2376736ae1166cc2dc09768d4be40c.jpg
araca zarar vermez.
Sadece ma boyutunda akım çeker ki önemsizdir
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...