İçeriğe Yönlendir

Ka - Kapı Altı Logo

Alper Sakalli

Recommended Posts

Alper Sakalli

Selam arkadaşlar. Şu bizim KA'lar için kesmeden delmeden kapıya takılan ve ön yüzü de turuncu renkte kapı aydınlatması olarak kullanılan bir kapı altı logo buldum. bunu herhangi bir oto elektrikçi elektrik bağlantısını monte edebilir mi?  Nereden elektrik bağlantısı yapıldığını da bilen var mı? Eğer var ise ben de yapabilirim. Saygılar

Yorum bağlantısı
Gökhan Tongay

Muhtemelen orta ışığın ordan alırlar ya da kapıdaki kapıların durumunu tetikleyen düğmeden alırlar. Her işçi bunu yapabilir.

Yorum bağlantısı
Serdar Güngör

Selam arkadaşlar. Şu bizim KA'lar için kesmeden delmeden kapıya takılan ve ön yüzü de turuncu renkte kapı aydınlatması olarak kullanılan bir kapı altı logo buldum. bunu herhangi bir oto elektrikçi elektrik bağlantısını monte edebilir mi?  Nereden elektrik bağlantısı yapıldığını da bilen var mı? Eğer var ise ben de yapabilirim. Saygılar

Kesme delme işi yoksa kendiniz yapabilirsiniz ? Elektrik olarak bildiğim kadarı ile 3 adet pil takıyorsunuz.

Yorum bağlantısı
Alper Sakalli

şuan resim ekleyemiyorum fakat sahibinden ilan nosu 163469595 

Kesme delme işi yoksa kendiniz yapabilirsiniz ? Elektrik olarak bildiğim kadarı ile 3 adet pil takıyorsunuz.

giriş voltajı 12 Volt pilli değilmiş Serdar Bey.

Yorum bağlantısı
Serdar Güngör

şuan resim ekleyemiyorum fakat sahibinden ilan nosu 163469595 

giriş voltajı 12 Volt pilli değilmiş Serdar Bey.

Ben bu üründen sandım ama değil miş :)

http://www.aliexpress.com/item/Wireless-car-door-light-ghost-shadow-welcome-light-logo-projector-emblem-For-Ford-Chevrolet-Suzuki-Fiat/1501717542.html

İç aydınlatmadan elektrik alınacak ki kapı açıldığında yansın,elektrikçi olmadan kendiniz yapamazsınız.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Bana göre gördüğüm en apaçi modifiyelerden biri. N'olur yapmayın :)

Yorum bağlantısı
Alper Sakalli

:))) kapıyı açınca özellikle yağmurlu akşamlar basacağımız yeri aydınlatması işe yarar diye düşündüm Sani Bey. Şuan yuvarlak turuncu reflektör yapıştırdım kapı içlerine.

Evet o ürün de güzelmiş Serdar Bey. Fakat pilli sistem taraftarı değilim açıkçası.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

:))) kapıyı açınca özellikle yağmurlu akşamlar basacağımız yeri aydınlatması işe yarar diye düşündüm Sani Bey. Şuan yuvarlak turuncu reflektör yapıştırdım kapı içlerine.

Evet o ürün de güzelmiş Serdar Bey. Fakat pilli sistem taraftarı değilim açıkçası.

Bunun için ayna altı led uygulaması yaptırıp gecikmeli sönme devresi ile iç aydınlatmaya bağlanmalı derim. Logosuz olmalı ya da bu ışık derim ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...