İçeriğe Yönlendir

Tatile Çıkacağım Sessiz Sakin Bir Yer Önerisi Mesela ..... ?

Ayşegül Çakmak

Recommended Posts

İnan Çınar
(düzenlendi)

Aydın Perçem beye katılıyorum

tarihinde İnan Çınar tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Başbuğ
Ali ÇAKIR

Kapadokya'yada bekleriz bölge olarak biraz kalabalık olabilir belki ama sessiz sakin,manzaralı küçük bir butik otelde sakin bir tatil geçirebilirsiniz.Butik otel konusunda da yardımcı olabilirim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansel Yavuz

Bu sıralar her yer sakin olur, ben bu hafta dalaman-dalyan-sarıgerme civarinda tatile çıkıyorum.

Yorum bağlantısı
Serhat Böcek

Bence de Balıkesir/Ayvalık.Balık mevsimi de açıldı,deniz kıyısında şöyle mangalda papalina yaparsın keyfe bak.

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Papalina cunda adasında yenir :)

Ayvalıktan sonra Badavut vardır inanılmaz sessiz sakin bir köydür.

Yorum bağlantısı
Serhat Böcek

Cunda adası da çok güzel.Konaklamak için pansiyon ve moteller uygun yada ada kamp var çadır kurmak istersen.Sabah ayvalık tostunu yersin,taş kahvede kahveni içersin,ada lokmasının tadına bakarsın,papalina yersin.Adanın arkasında patrica koyu,ay ışığı manastırı gezilecek yerlerdir.Şimdi Cunda da olmak vardı. :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Sercan Eskin

Kamp hayatını seviyorum derseniz Marmaris Çabucak tam aradığınız yer.. Alternatif olarak da Datça,Fethiye,Kaş,Kumluca arası birçok yer bulabilirsiniz..

Yorum bağlantısı

Cunda adası da çok güzel.Konaklamak için pansiyon ve moteller uygun yada ada kamp var çadır kurmak istersen.Sabah ayvalık tostunu yersin,taş kahvede kahveni içersin,ada lokmasının tadına bakarsın,papalina yersin.Adanın arkasında patrica koyu,ay ışığı manastırı gezilecek yerlerdir.Şimdi Cunda da olmak vardı. :rolleyes:

butun forum adına geziyorum cundayi [emoji1]
Yorum bağlantısı
Serhat Böcek

butun forum adına geziyorum cundayi 

Cunda da Lokmacı Saki ye uğramayı unutma. :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Tatile çıkmayacağım, bana da sessiz sakin bir yer tavsiye eder misiniz :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ayşegül Çakmak

gerçekten herkese tavsiyeleri çok ama çok teşekkür ederim =)

Yorum bağlantısı
Ali ÇAKIR

Tatile çıkmayacağım, bana da sessiz sakin bir yer tavsiye eder misiniz :)

Abi Avanos'u geç şöyle Bozca,Bayramhacılı'ya doğru ırmak kenarları baya sessiz sakin . :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...