İçeriğe Yönlendir

Focus III - Sedan Değişim Başladı :)

Alparslan Erdin

Recommended Posts

Halil Gürsoylar

bende st ön tampon arıyorum tek olarak bulamadım nerden aldınız ve kaca aldınız

Basit. Bnm hb bn de sadece aeka difuzoru istiyorum set alalim difuzoru bn alam sen de on tamponu. Ama 3. Ortak gerek st spoiler icin... :))
Yorum bağlantısı
Atilla Atun

Basit. Bnm hb bn de sadece aeka difuzoru istiyorum set alalim difuzoru bn alam sen de on tamponu. Ama 3. Ortak gerek st spoiler icin... :))

Bende St tampon ariyorum tek satiliyorsa alabilir im.

Fiyat konusunda bilgi si olan varmı peki ?

Yorum bağlantısı
Volkan Doğrular

Bende St tampon ariyorum tek satiliyorsa alabilir im.

Fiyat konusunda bilgi si olan varmı peki ?

Göksel'e ulaş abi , en son Göksel den bir takım Antalya'ya getirttik.
Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Antalyaya o takımı gönderdikten sonra, aynı mahalleden 2 kişi daha sipariş verdi :) yanlız senin arkadaş, Alamanyadan özel getirdim diye yalan söylemiş bunlara :) 2 takım daha gidince morali bozulmuş nedense :)
Yorum bağlantısı
Atilla Atun

Volkan ne zaman buluşuyor uz kardeş. Emanetlerin bende biliyorsun.

Yorum bağlantısı
Halil Gürsoylar

gecenlerde set denkgeldi ön st tampon + marşbiyel + difüzör + spoiler HEM DE BEYAZ BOYALI 1000tl idi ..Maalesef alamadım.. ortak aradım bulamadımm

biri bizi araya getirse ne güzel olurdu. :))))) sen su kadar ver sen şu kadar...

isteyen ön tamponu

isteyen marşbiyeli

isteyen spoilerı

tabiki difüzör bizim :))

Yorum bağlantısı
Volkan Doğrular

Antalyaya o takımı gönderdikten sonra, aynı mahalleden 2 kişi daha sipariş verdi :) yanlız senin arkadaş, Alamanyadan özel getirdim diye yalan söylemiş bunlara :) 2 takım daha gidince morali bozulmuş nedense :)

Hiç karşılaşmadık Antalya'da senin tamponlarla :)

Volkan ne zaman buluşuyor uz kardeş. Emanetlerin bende biliyorsun.

Doğru diyorsun unuttum ben onları. Yarın arıyorum abi.

Yorum bağlantısı
Atilla Atun

Hiç karşılaşmadık Antalya'da senin tamponlarla :)

Doğru diyorsun unuttum ben onları. Yarın arıyorum abi.

Antalya nin merkezinde olsa kesinlikle benim gözümden kacmazdı.ilçe te gitmiş olabilir.

Gorseydik peşine takılır dik.

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Alparslan Erdin
(düzenlendi)

Değişim Devam ediyor yurt dışından getirttiğimiz parçalar ve montaj sonrası görüntüler

1. Orjinal ST Direksiyon

5plPMQd.jpg

2. LEd Stoplar

B7PAEeU.jpg

3. St Pedal seti (orjinal değil tabi :) )

KeWwxCS.jpg

4. El Freni Kaplama ST 

zDG6mWy.jpg

Montajlanmış olarak 

gQ36LJY.jpg

AHRMetd.jpg

ZAXTh4B.jpg

FYAP05H.jpg

Son olarak Jantlarımızın Mat siyah Plastidip Uygulaması (Pek içime sinmedi açıkçası biraz böyle takılıp değiştireceğim.)

iyz76oF.jpg

tcQaAA3.jpg

Değişim devam edecek :)

tarihinde Alparslan Erdin tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Emre Yıldırım

Gerçekten müthiş olmuş.Sakıncası yoksa,stopları kaça maal ettiniz.? Ayrıca spoiler bagajın anahtardan açılmasına engel oluyormu?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Atilla Atun

Stoplar çok ciks olmuş güle güle kullan derim.

Ama jantlar olmamış dediğin gibi bi süre böyle takıl sonra plasti dip olduğu için söker sin.

Direksiyon +1

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alparslan Erdin

Gerçekten müthiş olmuş.Sakıncası yoksa,stopları kaça maal ettiniz.? Ayrıca spoiler bagajın anahtardan açılmasına engel oluyormu?

Teşekkürler stoplar 500$ a geldi spoiler engellemiyor çünkü plastik olduğu için fazla bir ağırlığı yok  :halter:  :halter:

Stoplar çok ciks olmuş güle güle kullan derim.

Ama jantlar olmamış dediğin gibi bi süre böyle takıl sonra plasti dip olduğu için söker sin.

Direksiyon +1

Teşekkür ederim.Jantlarla ilgili Aynen gördükçe soğuyorum arabadan en kısa zamanda sökücem yakışmamasının yanında jantın kalitesini de indirdi :)

Stoplar muthis olmus... Kazasiz belasiz :)

Teşekkürler sağolun :)

Yorum bağlantısı
İlhan Karagül

Stoplar araca estetik bir güzellik ve hava katmış.Güle,güle kullanın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Volkan Dinçel

aracınız bence mükemmel olmuş...hatta bence Türkiye'de gördüğüm en iyi Focus diyebilirim..

Ancak jantlar mı ufak durmuş yoksa yay mı yok..Şase ile jantlar arasında fazla boşluk var gibi duruyor sondan 1 önceki resimde..belki çekim açınızdan öyle duruyor olabilir..

birde şu rüzgarlık mı deniliyor..adını tam olarak bilemiyorum şu camlara taktığınız şey arabanın bütünlüğünü bozuyor bence.. :blush:

Yorum bağlantısı
Alparslan Erdin

aracınız bence mükemmel olmuş...hatta bence Türkiye'de gördüğüm en iyi Focus diyebilirim..

Ancak jantlar mı ufak durmuş yoksa yay mı yok..Şase ile jantlar arasında fazla boşluk var gibi duruyor sondan 1 önceki resimde..belki çekim açınızdan öyle duruyor olabilir..

birde şu rüzgarlık mı deniliyor..adını tam olarak bilemiyorum şu camlara taktığınız şey arabanın bütünlüğünü bozuyor bence.. :blush:

Fikirleriniz için Teşekkürler Jantlar 18 aracımda yay yok evet resim açısından olabilir rüzgarlıklar bulabileceğim en uyumlusu buydu o yüzden bunları taktım daha uyumlu birşey bulursam hemen değiştiricem üzerindeki aksesuarlarla Sedan Focus 3 olarak Türkiye'de Tek diyebilirim. Aksesuarları elimden geldiğince orjinal takmaya çalıştım. Tekrar Teşekkürler    

Yorum bağlantısı
Volkan Dinçel

Fikirleriniz için Teşekkürler Jantlar 18 aracımda yay yok evet resim açısından olabilir rüzgarlıklar bulabileceğim en uyumlusu buydu o yüzden bunları taktım daha uyumlu birşey bulursam hemen değiştiricem üzerindeki aksesuarlarla Sedan Focus 3 olarak Türkiye'de Tek diyebilirim. Aksesuarları elimden geldiğince orjinal takmaya çalıştım. Tekrar Teşekkürler    

neden yay takmadınız? amortisör yüzünden mi..spor yayla orjinal amortisör pek verimli çalışmayabilir..ama aracın bence yaya ihtiyacı var..

Aracınız çok çok güzel maşallah :nazar:  Allah nazarlardan saklasın

Yorum bağlantısı
Alparslan Erdin

St pedal setini nereden aldınız? Link var mı?

http://www.ebay.com/itm/321220590879?_trksid=p2057872.m2749.l2648&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

neden yay takmadınız? amortisör yüzünden mi..spor yayla orjinal amortisör pek verimli çalışmayabilir..ama aracın bence yaya ihtiyacı var..

Aracınız çok çok güzel maşallah :nazar:  Allah nazarlardan saklasın

Sizin gördüğünüz fotoda araç yeni liftten inmiş henüz tam oturmamıştı onun da etkisi büyük ama yineden yüksel kalıyor acilen yay istiyor bunun için coil düşünüyorum tek sıkıntı aracı hafta için eşim kullanıyor biraz daha araca alışmasını bekliyorum Allah Razı olsun Sağolun ...

Yorum bağlantısı
  • 6 ay sonra...
Okan Kurtulan

Inşallah alparslan bey difüzör konusunda yardımcı olabilirim elimizde olması lazım :)) Şuan sivas görüyor bir ikinci kardeşi neden olmasın. Şu St tampon sorunu nu çözsem çok iyi olacak. XjE6BGR.jpg

Bu spoilerden bende arıyorum :) 2015 focus'a uyar mı ? yardımcı olurmusunuz :)

Yorum bağlantısı
Okan Kurtulan

Maşallah süper dokunuşlar. 

Fakat araç kesinlikle marşpiyel eki istiyor ve bu türdeki spoileri f 3 lere hiç yakıştıramıyorum. Bmw tarzı ince piano black spoiler kesinlikle daha yakışıklı yapacaktır aracı.

Stoplar ve farlara bayıldım. Devam diyelim :)

Yorum bağlantısı
Ergün MÜMİN
(düzenlendi)

Stoplar gerçekten çok çok hoşuma gitti güle güle kullanın maşallah :)  :nazar:

tarihinde Ergün MÜMİN tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...