İçeriğe Yönlendir

2004 Fiesta 1.4 Benzinli Bask Balata Hakkında

Selim Kaya

Recommended Posts

Selim Kaya

Merhaba arkadaşlar.

Başlıkta da belirttiğim aracımın baskı balatasını ararken iyice kafam karıştı. Dizeli için ayrı benzinlisi için ayrı, benzinlisinin balata çapı ayrı vs. vs.

Bu aracın baskı balata takımı budur, çapı şudur, parça kod numarası şu şekilde yazıldığı gibidir diye yardımcı olabilecek var mı?

Yardımcı olan, olmaya çalışan, görüş ve ya fikir beyan edenlere şimdiden teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Yasin Kahveci

Hocam bugün benim arabanın(2007 benzinli fiesta makyajlı)baskı balatası değişecek takılan parça hakkında bilgi veririm size.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Merhaba arkadaşlar.

Başlıkta da belirttiğim aracımın baskı balatasını ararken iyice kafam karıştı. Dizeli için ayrı benzinlisi için ayrı, benzinlisinin balata çapı ayrı vs. vs.

Bu aracın baskı balata takımı budur, çapı şudur, parça kod numarası şu şekilde yazıldığı gibidir diye yardımcı olabilecek var mı?

Yardımcı olan, olmaya çalışan, görüş ve ya fikir beyan edenlere şimdiden teşekkürler.

Aracınızı şase numarasını parçacıya verin. (Forumun sponsoru olabilir) Size en doğru parçayı söylesinler.  ;)

Yorum bağlantısı
Selim Kaya

Hocam bugün benim arabanın(2007 benzinli fiesta makyajlı)baskı balatası değişecek takılan parça hakkında bilgi veririm size.

Çok makbule geçer. Ancak sizinki makyajlı kasa sanırım. Genelde 2002-2005 ve 2005-2008 diye gruplanıyor parçalar. Değişim yaparken bunu 2004 1.4 Benzinli Fiesta 'ya da uyar mı diye sorabilir misiniz? Teşekkür ederim. :)

Aracınızı şase numarasını parçacıya verin. (Forumun sponsoru olabilir) Size en doğru parçayı söylesinler.  ;)

Sponsoara şase no vermeden bilgi amaçlı sordum konusunda ama dönüş olmadı. Yoğunlar herhalde :(

Yorum bağlantısı
Yasin Kahveci

Çok makbule geçer. Ancak sizinki makyajlı kasa sanırım. Genelde 2002-2005 ve 2005-2008 diye gruplanıyor parçalar. Değişim yaparken bunu 2004 1.4 Benzinli Fiesta 'ya da uyar mı diye sorabilir misiniz? Teşekkür ederim. :)

Sponsoara şase no vermeden bilgi amaçlı sordum konusunda ama dönüş olmadı. Yoğunlar herhalde :(

Tabiki Hocam sorar öğrenirim.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Telefon ile irtibata geçin ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selim Kaya

Telefon ile irtibata geçin ;)

Bu yöntem de bir alternatif fakat, müsait olsalar cevap yazaralardı diye düşünüyorum.

Şimdi iş güç arasında bir de telefona cevap ver, parça bak falan. Ne bileyim rahatsızlık verecekmişim hissiyatından dolayı bu yönteme pek başvurmuyorum.

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Bu yöntem de bir alternatif fakat, müsait olsalar cevap yazaralardı diye düşünüyorum.

Şimdi iş güç arasında bir de telefona cevap ver, parça bak falan. Ne bileyim rahatsızlık verecekmişim hissiyatından dolayı bu yönteme pek başvurmuyorum.

Onların işi telefonla o yüzden buraya fazla ilgi gösteremiyorlar çekinmeyin arayın..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ahmet Başbuğ

Recep Bey Dizel debriyaj setin baskı ve balata bağlantı yerleri benzinliye göre daha geniştir dizelin tork u farklıdır daha fazla bilgi için 0212 452 32 05 bize ulaşabilirsiniz teşekkür ederiz şimdiden

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Yasin Kahveci

Fiyatlarda bu şekilde ;

Debriyaj Seti(Luk): 200 lira

Debriyaj Bilyası(Luk):150 lira

Dot4 Hidrolik:10 lira

Balata Spreyi:10 lira

İşçilik:150 lira

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selim Kaya

Fiyatlarda bu şekilde ;

Debriyaj Seti(Luk): 200 lira

Debriyaj Bilyası(Luk):150 lira

Dot4 Hidrolik:10 lira

Balata Spreyi:10 lira

İşçilik:150 lira

Bilgilendirme için teşekkürler.

Parça olmadan işçilik sorayım dedim bugün. Triger ve baskı balata değişimi için 300 lira fiyat verdiler. İzmir yolu görünüyor bana... En azından gönül rahatlığı ile bakım yaptırırım.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...