İçeriğe Yönlendir

Oto Teyp Yorumlarınız

Rasim Bolat

Recommended Posts

Serhat Işık
alalal , açalım için merak ettim ben de

Abi hiçbiryerde yok bulamadım
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Serhat Işık yazdı:

Abi hiçbiryerde yok bulamadım

n11 linki verdik? satıcı yok mu?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Fatih Keskin yazdı:

Yok kaçmış yurt dışına

bizde 250 maksat müşteri memnuniyeti

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhat Işık
n11 linki verdik? satıcı yok mu?

Çağlar abi satıcıya mesaj gönderdim, ellerinde kalmamış. Başka satıcıda bulamadım. Satıcıya ürünü sordum ‘ mükemmel’ dedi.

Yok kaçmış yurt dışına

Satıcıların ne bir yorumu var nede puanlaması. Ürün ellerinde olsa bile almak riskli olabilirdi.

Yok kaçmış yurt dışına

Satıcıların ne bir yorumu var nede puanlaması. Ürün ellerinde olsa bile almak riskli olabilirdi.
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Serhat Işık yazdı:

Çağlar abi satıcıya mesaj gönderdim, ellerinde kalmamış. Başka satıcıda bulamadım. Satıcıya ürünü sordum ‘ mükemmel’ dedi.

uyanmışlar demek tüh... haftaya 350 olur

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhat Işık
uyanmışlar demek tüh... haftaya 350 olur

Yeni mi çıktı ki bu ürün?
Yorum bağlantısı
Serhat Işık

Çağlar abi senin gönderdiğin linkte belirli bir ürün yok. Liste halinde ürünler çıkıyor. Cadente diye bir marka var. Ona ne diyorsun?

Çağlar abi senin gönderdiğin linkte belirli bir ürün yok. Liste halinde ürünler çıkıyor. Cadente diye bir marka var. Ona ne diyorsun?

Çağlar abi senin gönderdiğin linkte belirli bir ürün yok. Liste halinde ürünler çıkıyor. Cadente diye bir marka var. Ona ne diyorsun? https://www.hepsiburada.com/cadence-oto-teyp-cd8300-bt-universal-renk-degisimli-4-60-ses-cikisli-pm-HB00000TCQQL

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Serhat Işık yazdı:

vardı da satışa kapanmış... uyanıyorlar bir bir, cadence eski köklü bir firma idi, onun ismini kullanan çin malı bir teyp o. sesi hakkında bilgim yok

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

blütüt amfi takmak daha iyi değil mi ben bi tane aldım ama daha takmadım. gizli lokasyon. 

tabi yeri boş kalmayacak ise.

Yorum bağlantısı
Serhat Işık
Çağlar Bayur yazdı:

kabloda hoparlörde sıkıntı varsa teyp ne yapsın

Bunu tespit etmek için bir tesisatçıya gitmek gerekecek. o zaman her şey netleşir.

Mehmet Göktürk yazdı:

blütüt amfi takmak daha iyi değil mi ben bi tane aldım ama daha takmadım. gizli lokasyon. 

tabi yeri boş kalmayacak ise.

bu tür aparat takmam için sorunu iyi tespit ettirmem gerekiyor. kablo tesisat sorunu varsa teyp ve aparata ihtiyaç duymayabilirim

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...