İçeriğe Yönlendir

Ford Courier Almak Hakkında

Ümit Volkan Durmaz
Çözüme git Hüseyin Matur tarafından,

Recommended Posts

Ümit Volkan Durmaz

arkadaşlar benim fiestayı 20 bine sayıyorlar yerine 2014 sıfır ford corier veriyorlar üstüne 23 bin vereceğim.sizin görüşleriniz önemli benim için.biri binek biri ticari ben ailemle geniş bir araç almak için istiyorum ama sonra pişman olmak istemiyorum.

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

aracınızın durumu da önemli ama 20 ye sizin aracın fiyatı az gibi geldi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eray Alicikoğlu

aracınız temizse kendiniz satın daha iyi fiyata gider corier benim çok hoşuma gitti 1.6 full paket çok güzel olur ancak her yıl muayene kar lastiği yük taşıyamama k belgesiz polislerin zırt pırt çevirmesi dezavantajları var biz caddymiizi 9 binde satmıştık malum istanbulda köprüden de geçemiyo ama o ferahlığı hiçbir binekte bulamadık biz :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ümit Volkan Durmaz

arabam temizde ha diyince satılmıyor

ayrıca ticari işte hep problem hep problem ama fiyat ve genişlik olarak 10 numara

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

sizin aracın konusu varmı kardeşime araç bakıyoruz bu aralar 

aracınızın özelliklerini yazmanız mümkün mü

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Ozan Yurtsever

aracınız km bilgisi boya değişen durumu varsa fotosunu paylaşırsanız buradan da satılma işi kolaylaşır. Mesela enişteme düşünebilirim bende araç arıyoruz ama km v.s önemli. . 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Çözüm
Hüseyin Matur

Bu tarz geniş bir araç almaya karar verildiyse bence yeni connect alımalı. Malum kurye fazla geniş değil.

2014-yeni-kasa-ford-tourneo-connect-14.j

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

Bu tarz geniş bir araç almaya karar verildiyse bence yeni connect alımalı. Malum kurye fazla geniş değil.

50 küsür binlira civarlarında abi yeni connectler :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

50 küsür binlira civarlarında abi yeni connectler :D

Biliyorum. Geniş olsun bizim olsun. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ümit Volkan Durmaz

:D benim araç sag ön çamurluk köpek çarpmasından dolayı değişti başkada boya yok inci beyazı sahibinden.comda ilan mevcut aydın çine olarak bakılırsa görülür.

yeni connect bana tuzlu gelir

Yorum bağlantısı
Cavit Doğan

43 bin tl. ise trend olanı önermişler demek ki, araba güzel ve tam bir aile arabası ve bu aracı ticari yapanın ben......neyse.. :)  ben titanyum olanını kullanıyorum yakıt oranı şu an yüksek gidiyor (6.2 L) bunun haricinde çok önemli bir kusuru yok gibi bakalım. Kendi aracınız için piyasa fiyatlarını mukayese etmeyin malum o araçtan da kar etmeleri gerekiyor..Bu arada imkanınız var ise trend almayın, ben titanyum plus almadığıma çok pişmanım.. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ümit Volkan Durmaz

ne yazıkki trend olacak ama şimdi yakıttan tırstım biraz katalokta 4,5 diyor

Yorum bağlantısı
Cavit Doğan

ne yazıkki trend olacak ama şimdi yakıttan tırstım biraz katalokta 4,5 diyor

1.5 motor içindir o değer vede onların öngördüğü şekilde kullanırsan tabi, ayrıca 4,5 litreye onlar bile inanmıyordur çünkü bu değerler test aşamasında elde edilen en düşük sonucu gösteriyordur. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ümit Volkan Durmaz

evet aracım bu ben 2. sahibiyim telefonla fotolar biraz sönük

benim şuanki fiestam 19 kuruş yakıyor. motor durumu süper tabiki km uzun yollarda yapıldığı için ş i olsa araba duman olur.

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

bence km normal, hatta piyasadaki 10 fiestadan en 5inin kmsi bu kmden çok çok yüksektir diye düşünüyorum.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ramazan Çetin

Ümit bey sizin araca 20 bin az bi rakam bence.Tam tersi aracınızı 23 e sayıp üste 20 alsalar düşünülebilir.Evet kendiniz satmaya kalksanız öyle ha diyince satılmaz ama 20 bin  2008 tdci için bence az bi rakam(bi problemi yoksa)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Buğrahan Büyükaydın

Ümit bey öncelikle ne olursa olsun hayırlı olsun. Ben aracımı 43.900 tl ye aldım, peşin indirimi bu da. Aracım Connect Silver, yeni imajdan önceki son seri. Courier ili pek kıyaslanacak bir konumda değiller(yakıt, motor, yük kapasitesi vs. vs.). Yalnız ben bugün yeni bir araç alacak olsam ve 43 bin lira veriyorsam tercihimi yine Conncetten yana kullanırdım. Tabi ki takdir sizin, ve yine şimdiden hayırlı olsun.. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ümit Volkan Durmaz

cumartesi günü izmir oto koç ta aracı inceleme şansım oldu bence mükemmel .ama iç mekan biraz dar yükseklik süper geniş 1.92 bouomla bile koltuğa oturunca 2 karış boşluk oldu üstte ama uzunlamasına bakınca benim araçtan sadece arka bagaj kısmı geniş ben sürücü koltuğunu geriye çekiyorum benim arka koltuğa kimse binemiyor.bu araçtada aynısını yaşadım. :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Demirci

Birde bu araçların 6 yılda bir vergi dilimi düşümü oluyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ümit Volkan Durmaz

:kafa:    binek araçların 3 yılda düşerken ticarilerde 6 yıl değilmi.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...