İçeriğe Yönlendir

Ford 6000 Cd Ye Amfi Ve Bass Bağlamak?

Buğrahan Büyükaydın

Recommended Posts

Kadir Selim

Kardeşim Bende Senin gibi orjinal teyp anfi bass mit takımı taktırdım ancak sesi 15 den sonra bozuyor ve tek çıkış oldugu için tek mitler calışıyor öndekiler iptal ettim arkadaki hopörlör teyp veriyor.. ona ragmen camları titremeyi başarıyor benim tavsiyem pıoneer Teyp almadan sakın ama sakın ses sistemi takma

JBL 1100 BASS 30 CM

PIONEER 480*4 KANAL (2000)

JBL MİT TAKIMI 270 WT 4 KANAL BENİ SİSTEMİM BU...

Yorum bağlantısı
Buğrahan Büyükaydın

Abi güzel söylüyorsun da bütcemiz belli, önce bu tesisatı kurup peşine de navigasyonlu dvd li dokunmatik teyp alma hevesim var, ama fiyat acisindan öncelik ses sisteminde

Yorum bağlantısı
Kadir Selim
(düzenlendi)

Aldıgım Fiyatı Çok Ucuz orjinal hepsi Bağlama Dahil 800 TL

tarihinde Kadir Selim tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Buğrahan Büyükaydın

Bana da toplam 550 ye geliyor

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Ekin Güney

Bana da toplam 550 ye geliyor

1 adet twogo 1600 wat 4 kanal anfi 200 tl

1 adet sony xpod slim bass 150tl (kutulu)

1 takım jbl 16 cm kompenant 150 tl

1takım pioneer ts serisi tweeter 100 tl bu sistem benim aracımda sistem bunlara ek olarak ana ünitem oem double din  kullanıyorum 1200e falan mal oldu bana ama  eskiden aşağıdaki işini görebilir arkadaş kendi aracına yaptı

1 adet hifi 2400 watt anfi 140 tl mediamarkta çok yüklenmeye gelmez ama garantili iş görür.

1 adet jbl 1000lik bass 150 tl

1 takım pioneer veya kenvood 16 cm kompenant 160 tl

Yorum bağlantısı
Buğrahan Büyükaydın

Bakıldığında mantıklı geliyor senin önerinde ama anlamadığım şey OEM double dini 1200 e nasıl aldın, ben Ford bayinde 1600 e sordum çünkü?

Yorum bağlantısı
Ekin Güney

Bakıldığında mantıklı geliyor senin önerinde ama anlamadığım şey OEM double dini 1200 e nasıl aldın, ben Ford bayinde 1600 e sordum çünkü?

double dine anfisiz verin alamassın link vercem hatta şu anda daha ucuz ama senin araca uymaz diye biliyorum genede araştır derim 

vZFDnVA.jpg?1 aracımda takılı hali

http://www.sanalpazar.com/Navigold-6005-Ford-Fatih-Ilyasoglu-Ozel-Satis__isp9537054 buna netteki satışı ben alalı 2 sene oluyor

http://www.sanalpazar.com/Ford-Connect-Focus-Mondeo-Oem-Multimedia-Navigasyon__isp17726162 bu linkte senin araca uyar 950 fiyatı 

Yorum bağlantısı
Buğrahan Büyükaydın

950 liralık olan benimkine uyuyor ama oem demesine rağmen bu kadar fiyat farkı olmasına anlam veremedim

Yorum bağlantısı
Ekin Güney

950 liralık olan benimkine uyuyor ama oem demesine rağmen bu kadar fiyat farkı olmasına anlam veremedim

servis olayı çünkü ben bu siteden aldım birebir hiç bir sıkıntı yaratmadı direksiyon kumandayada direk uyumluydu benimki servisten almanın anlamı yok bence yanlız taktırırken iyi anlayan birisine taktırmak iyi olur

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Buğrahan Büyükaydın

Anladım, bana da zaten senin yaptiğin gibi yapmak mantikli geliyor ama biraz daha zaman gerek şuan için :)

Yorum bağlantısı
Ekin Güney

Anladım, bana da zaten senin yaptiğin gibi yapmak mantikli geliyor ama biraz daha zaman gerek şuan için :)

burdanda sana her türlü yardımcı olurum ankara tanıdığım bu konuda çok insan var ekliyorum seni

Yorum bağlantısı
Buğrahan Büyükaydın

Olsun abi sorun yok, yardım isteyeceğim garanti :)

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Engin Özata

Sadece bass istiyorsanız Alpine swe-815 öneririm. Kendinden amfili ve yer kaplamıyor. Çok da güzel bass veriyor. Ben kullanıyorum, arabaya binen arkadaşlar da Küçüklüğüne ve sesine hayran kaldılar

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...