İçeriğe Yönlendir

Mk3 Mondeo Cd Değiştiriciyi Mp3 Çalar Hale Getirme

Serkan Toker

Recommended Posts

Serhat Işık

serkan ellerine sağlık ,biz mondeo cuları büyük dertden kurtardın.bugün teyp i taktık çok şükür sorun yok gibi çalışıyor.

bu arada cd leri hediye mi gönderdin ? :D  :D  :D

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

serkan ellerine sağlık ,biz mondeo cuları büyük dertden kurtardın.bugün teyp i taktık çok şükür sorun yok gibi çalışıyor.

bu arada cd leri hediye mi gönderdin ? :D  :D  :D

Fatih 5 lira istedi geri göndermeye.. :D

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Ekranda saat görünmüyor ve menüye girip saati ayarlasam bile teybi sökmek şart değil düğmeden kapatınca bile saati ve tarihi unutuyor... Bir Focus veya C-max sahibi teybi söküp hangi kablolarda direk 12 var yazıverse çok makbule geçer... Benim erişebildiğim arabaların genelde yarısı satılmış kalan yarısı da parça parça oluyor.. :D

Yorum bağlantısı

Ekranda saat görünmüyor ve menüye girip saati ayarlasam bile teybi sökmek şart değil düğmeden kapatınca bile saati ve tarihi unutuyor... Bir Focus veya C-max sahibi teybi söküp hangi kablolarda direk 12 var yazıverse çok makbule geçer... Benim erişebildiğim arabaların genelde yarısı satılmış kalan yarısı da parça parça oluyor.. :D

Bendeki cihazın saati bir ara takılıp kalmıştı, menüden ayarlanıyor ancak kapatıp açtığımda veya 15-20 saniye sonra önceki saate geri dönüydu. Yani yeni ayarlamayı hafızaya almıyordu. GEM modülü üzerinde cihaza giden grup kabloyu yerinden çıkarıp tekrar takınca düzelmişti.

Bence sendeki cihazın da sorunu kablolardaki bir temassızlık, bir ara geçerken uğra, hem cihazdan, hem de GEM modülünden kablo bağlantılarını kontak speyle temizleyip geri takalım. Muhtemelen düzelecektir.

Bir de böyle ufak tefek şeyleri buralara yazma ;) , bazı çekemeyenler var. ;)  "Gördün mü bak, teybin saati çalışmıyor, tırt bu işlem" filan diyebilirler. :fiuw:

Yorum bağlantısı
Serhat Işık

Fatih 5 lira istedi geri göndermeye.. :D

adam esnaf .hiç affetmez sen benle muhatap ol .. :D  :D  :D  :D

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Bir de böyle ufak tefek şeyleri buralara yazma ;) , bazı çekemeyenler var. ;)  "Gördün mü bak, teybin saati çalışmıyor, tırt bu işlem" filan diyebilirler. :fiuw:

Üstteki analog saatin yanında dijitali görmem bile de ekranda saat hiç yok o garip.. Ne cd çalarken ne kapalı konumdayken hiç yok..  :D

Yorum bağlantısı

Üstteki analog saatin yanında dijitali görmem bile de ekranda saat hiç yok o garip.. Ne cd çalarken ne kapalı konumdayken hiç yok..   :D

Peki eski halinde var mıydı?

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Peki eski halinde var mıydı?

Cd changer olanda yoktu saat, ancak ekran dahil mp3 çalar olduğu halde saat olmamasının tek nedeni eksik gelen bir + uç bence..

Yorum bağlantısı

Cd changer olanda yoktu saat, ancak ekran dahil mp3 çalar olduğu halde saat olmamasının tek nedeni eksik gelen bir + uç bence..

Şimdi bu cihaz ekranı, cd sürücüsü ve içindeki elektronik ıvırzıvırı ile tamamen mp3'mü. Yani Mondi'nin sadece teneke kasasını mı kullandık?

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Şimdi bu cihaz ekranı, cd sürücüsü ve içindeki elektronik ıvırzıvırı ile tamamen mp3'mü. Yani Mondi'nin sadece teneke kasasını mı kullandık?

Aynen öyle abi çünkü öbürünün ekranında cd ler numaralı görünüyordu, kasanın arkasındaki sabitleme ucu da uzun olduğundan oturmuyordu... İçini komple biziz kasaya uyarladım..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Aynen öyle abi çünkü öbürünün ekranında cd ler numaralı görünüyordu, kasanın arkasındaki sabitleme ucu da uzun olduğundan oturmuyordu... İçini komple biziz kasaya uyarladım..

Tamam şimdi anlaşıldı, o zaman kolay, bir ara benim araçtan cihazın soketini çıkarır ayrıntılı foto çekerim, senin araçtaki soketle karşılaştırır saati besleyen kablo hangisi tespit ederiz. Ben hafta sonuna kadar saatsiz duramam dersen bir akşam gelirsin yine aynısını bizim otoparkta yaparız.

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Tamam şimdi anlaşıldı, o zaman kolay, bir ara benim araçtan cihazın soketini çıkarır ayrıntılı foto çekerim, senin araçtaki soketle karşılaştırır saati besleyen kablo hangisi tespit ederiz. Ben hafta sonuna kadar saatsiz duramam dersen bir akşam gelirsin yine aynısını bizim otoparkta yaparız.

Arabayı eve getir bari, komşunun arabasına girmeyelim... :D  Saatsiz de olur sıkıntı yok ama proje tam olsun sorun kalmasın istiyorum, acelemiz yok nasıl olsa.. bir gün kararlaştırır Hakan'a görünmeden bakarız.. :D

Yorum bağlantısı

Arabayı eve getir bari, komşunun arabasına girmeyelim... :D  Saatsiz de olur sıkıntı yok ama proje tam olsun sorun kalmasın istiyorum, acelemiz yok nasıl olsa.. bir gün kararlaştırır Hakan'a görünmeden bakarız.. :D

Tamam, hafta sonları araba evde. :fiuw:

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

mondeonun cd çalarında saat yok olarak hatırlıyorum Serkan, bu yüzden desteklemiyor olabilir.

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

mondeonun cd çalarında saat yok olarak hatırlıyorum Serkan, bu yüzden desteklemiyor olabilir.

Mondeonun sadece sac kasası kaldı abi, ekranın elektronik kısmı dahil komple Sony mp3 çaları aktardım..  

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Serhat Işık

Bende hatırlamıyorum saati .zaten ekran zor görünüyor saat olsa da pek anlamı yok.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...